261 - 280 av 512
1...131415...26 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 15 oktober

Klubbad för

ÖRRINGAR MED PÅHÄNG, rostfritt stål, syntetisk turkos, cubic zirconia, höjd 56 mm, vikt 10,7 g.

Utrop: 175 kr

SKULTUNA, armband, läder, stål, guldpläterat, "Clasp", bredd 23 mm, längd 17/18 cm, vikt 32,5 g, smyckespåse, ask.

250 kr

Utrop: 275 kr

SMYCKESET, hänge/kedja, armband, gulmetall, emalj, imitationspärlor, kedjans längd 74 cm, hängets höjd 42,8 mm, armbandets diameter 6 cm, vikt 85,6 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

COLLIER, sterlingsilver, ametist, markasiter, längd ca 37 cm, längd mittdel 12 cm, vikt 12,2 g.

200 kr

Utrop: 225 kr

COLLIER, silver, markasiter, imitationspärlor, längd ca 39 cm, vikt 29,3 g, saknas markasit,

500 kr

Utrop: 225 kr

ÖRHÄNGEN, med påhängen, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 22 mm, vikt 6,1 g.

Utrop: 200 kr

RING, sterlingsilver, orange sten, stl 19,25 mm, mittstenens mått 14 x 19 mm, vikt 8,5 g, nagg och sprickor.

175 kr

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, rubiner, höjd 26 mm, vikt 6,9 g, en sten trasig, en snurrebuss i vitmetall.

Utrop: 200 kr

Glas Konstglas

SWAROVSKI, figurin, kristallglas, "SCS Annual Edition 2000 Columbine", design Gabriela Stamey, höjd 16,5 cm, ask, plakat och fot medföljer.

425 kr

Utrop: 175 kr

Glas Konstglas

SWAROVSKI, figurin, kristallglas, "SCS Annual Edition1999 Pierrot", design Adi Stocker, höjd 21,5 cm, ask, plakat och fot medföljer, ena benet trasigt.

425 kr

Utrop: 125 kr

ARMBAND, blandade färgstenar, läder, bredd 16 mm, justerbar längd, vikt 21,5 g.

Utrop: 250 kr

2 ARMBAND, läder, vitmetall, strass, imitationspärlor, magnetlås, längd ca 18 cm.

150 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, delvis förgyllt, månsten, höjd 44 mm, vikt 7,4 g, krokar.

Utrop: 450 kr

ARMBAND, förgyllt sterlingsilver, cubic zirconia, längd 17-19 cm, vikt 1,2 g.

Utrop: 100 kr

ÖRHÄNGEN, roséförgyllt sterlingsilver, cubic zirconia, höjd 8 mm, vikt 0,9 g, stift.

Utrop: 100 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cubic zirconia, höjd 10 mm, vikt 1,3 g, stift.

Utrop: 100 kr

Smyckestillbehör Övrigt

SMYCKESSTÄLLNING, för örhängen, vitlackad metall, höjd 31 cm, bredd 15 cm.

100 kr

Utrop: 125 kr

GUESS, ring, vitmetall, plastpärlor, elastisk, originalpåse, ca 2024.

Utrop: 300 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, labradoriter, höjd 33 mm, vikt 7,2 g.

Utrop: 500 kr

BROSCH, gulmetall, emalj, strass, groda, bredd 46 mm.

200 kr

Utrop: 125 kr