401 - 420 av 613
1...202122...31 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 17 september

Klubbad för

NYCKELRING, stål, amazonit, längd 8 cm, vikt 19,3 g.

Utrop: 75 kr

RING, sterlingsilver, syntetisk smaragd, cubic zirkoner, stl 16,25 mm, vikt 4,6 g.

Utrop: 350 kr

HÄNGE, sterlingsilver, syntetisk smaragd, cubic zirkoner, höjd 18 mm, vikt 1,7 g.

Utrop: 300 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 20 mm, vikt 2,5 g, stift.

Utrop: 400 kr

Glas Karaffer

FLASKA, glas, kork, mått inklusive kork ca 23 x 13 x 5 cm, visst slitage.

Utrop: 100 kr

Glas Karaffer

TILLBRINGARE, 2 st, glas, höjd ca 22 & 21 cm, visst slitage.

Utrop: 175 kr

Glas Karaffer

KARAFFER, 2 st, glas, kork, höjd med kork ca 33 och 35 cm, visst slitage.

Utrop: 175 kr

Glas Karaffer

KARAFFER, 2 st, glas, kork, en med handtag, höjd med kork ca 35 och 36 cm, visst slitage.

Utrop: 175 kr

Kuriosa Tenn

LJUSSTAKAR, 2 st, tenn, svagt konade kolonnskaft med kannelyrer, pärlbård, Empir, Sverige 1833, mått 24,5x11,5 cm, vikt 897,4 g, löstagbara manschetter, slitage, bucklor.

Utrop: 175 kr

Porslin Figuriner

FIGURIN, hund, porslin, mått 18 x 10 x 5 cm.

Utrop: 175 kr

Porslin Figuriner

FIGURIN, hundar, porslin, Tyskland, mått 18 x 12,5 x 13 cm.

225 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, roséförgyllt sterlingsilver, onyx, bredd 13 mm, vikt 5,7 g.

Utrop: 600 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, höjd 27 mm, vikt 1,6 g, krokar.

200 kr

Utrop: 225 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, turkoser, höjd 10 mm, vikt 1,2 g, stift.

Utrop: 225 kr

Mynt Svenska mynt

MYNT, 4 Riksdaler Riksmynt, 1871, Karl XV, kvalité ca 1+, diameter 39 mm, vikt 34,1 g.

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, hästsko, fyrklöver, höjd 11 mm, vikt 1,7 g, stift.

Utrop: 225 kr

HÄNGE, brons, fjäril, höjd 38 mm, vikt 3,8 g.

Utrop: 75 kr

2 ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cubic zirkoner, bredd 5 mm, vikt 0,6 g, stift.

Utrop: 100 kr

COLLIER, 3-radigt, gulmetall, labradorit, peridot, mossagat, längd 40-45 cm, vikt 7,4 g.

500 kr

Utrop: 600 kr

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, lapis lazuli, höjd 46 mm, längd 41 cm.

Utrop: 125 kr