Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 78

Varunr: 2 012 145

Klockor

Cartier

CARTIER, Tank Américaine, Cal 157, Ref nr. W2601556, Boett nr.127476MX / 2482, damur, 19 x 27,5 (35), mm, 18K rosa guld, quartz, safirglas (repor/nagg), läderband, originalspänne i 18K rosa guld, ca 2010.

45 000 kr

Klubbad till budgivare: 6611

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.