Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 21

Varunr: 2 008 524

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, Ref nr. 69178, Serie nr. 9514865, Cal 2135, Verk nr. 525640, Boett nr. 69000A, damur, 26 mm, 18K guld, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, skadad urtavla, Presidentlänk, viklås, Ref nr. 8570F-K1-A/68 B, totalvikt 70,6 gram, ca 1986.

54 000 kr

Klubbad till budgivare: 244694

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.