261 - 280 av 577
1...131415...29 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 9 juli

Klubbad för

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, onyx, månsten, höjd 32 mm, vikt 5,6 g, krokar.

Utrop: 450 kr

ÖRHÄNGEN, bananer, sterlingsilver/brons, höjd 10 mm, vikt 1,3 g, stift.

275 kr

Utrop: 275 kr

HÄNGE, motorcykel, sterlingsilver, bredd 27 mm, vikt 7,5 g.

Utrop: 500 kr

ÖRHÄNGEN, sköldpaddor, sterlingsilver, höjd 32 mm, vikt 2,7 g, krokar.

Utrop: 300 kr

BROSCH, gulmetall, emalj, höjd 39 mm.

350 kr

Utrop: 125 kr

HÅRSPÄNNE/CLIP, tyg, bredd 15 cm.

Utrop: 125 kr

ARMBAND, landskapsjaspis, läder, rostfritt stål, bredd 17 mm, längd ca 18-22 cm.

Utrop: 175 kr

ARMBAND, fasetterad röd jaspis, elastiskt, bredd 20 mm.

Utrop: 175 kr

ARMBAND, rostfritt stål, harts, elastiskt, bredd 7-13 mm.

Utrop: 125 kr

COLLIER, gulmetall, glasstenar, odlad pärla, svart turmalin, längd 40-45 cm.

Utrop: 125 kr

COLLIER, färgat glas, fasetterad kvarts, gulmetall, längd 100 cm.

Utrop: 125 kr

ARMBAND, larimar, elastiskt, vikt 17,7 g.

50 kr

Utrop: 75 kr

3 ARMBAND, textil, glas, gulmetall, justerbara.

50 kr

Utrop: 75 kr

4 ARMBAND, bomull, trä, läder.

Utrop: 125 kr

ARMBAND, vaxad tråd, glas, längd 17,5-19 cm.

Utrop: 75 kr

ALLIANSRING, 18K vitguld, 7 briljantslipade diamanter ca 0,70 ctv, ca TW-W/VS, stl 19 mm, vikt 6,8 g, slitage på ringskena.

6 000 kr

Utrop: 6 600 kr

ENSTENSRING, 18K vitguld, briljantslipad diamant ca 0,50 ct enligt gravyr, ca TW/SI2, stl 19 mm, vikt 2,5 g, diamanten har nagg på kulett.

6 000 kr

Utrop: 6 600 kr

Glas Ljushållare

LJUSHÅLLARE, Iittala, Marimekko, modell kivi.

150 kr

Utrop: 175 kr

Glas Ljushållare

Utrop: 175 kr

Glas Ljushållare

LJUSHÅLLARE, Iittala, Marimekko, modell Kivi.

150 kr

Utrop: 175 kr