Avslutad | Allmänna – Tisdag 9 juli
Klubbad för
ALLIANSRING, 18K vitguld, 7 briljantslipade diamanter ca 0,70 ctv, ca TW-W/VS, stl 19 mm, vikt 6,8 g, slitage på ringskena.
ENSTENSRING, 18K vitguld, briljantslipad diamant ca 0,50 ct enligt gravyr, ca TW/SI2, stl 19 mm, vikt 2,5 g, diamanten har nagg på kulett.