101 - 120 av 223
1...567...12 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 4 juli

Klubbad för

COLLIER, CHRITSIAN DIOR, vintage, silverfärgad metall, vita stenar, imitationspärlor, längd 40-47 cm, ask.

3 200 kr

Utrop: 650 kr

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Keepall Bandouliere Black-tone 50 Brown, designad av Virgil Abloh, monogram canvas, svart läder, svarta metall beslag, orange, svarta matta kedjelänkar är låsta på handtaget, 50x28x22 cm, märkt AA0169, år 2019, hänglås samt nyckel nr 668, tag, avtagbar axelrem, made in France, några få repor på beslag.

Utrop: 19 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Reversible Keepall Bandouliere 50, flerfärgad, monogram 3D nylon, svart läder, svarta metall beslag, vändbar, 50x28x20 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, märkt FZ4199, år 2019, designad av Virgil Abloh.

18 000 kr

Utrop: 19 000 kr

Accessoarer Övrigt

BRICKA, LOUIS VUITTON, Talisman Tray By India Mahdvi, diameter 50, blå, svartlackerat trä, läder, bruksslitage.

Utrop: 8 000 kr

Accessoarer Övrigt

FÖRSTORINGSGLAS, HERMÈS, Oeil, metallic, 10x7 cm, dustbag, ask,

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull, Monogram Canvas, guldfärgade beslag, 32x28x16cm, märkt GI2186, år 2016, avtagbar pochette, 24x15.5 cm, dustbag, bruksslitage, slitage på läder.

7 000 kr

Utrop: 7 500 kr

VÄSKA, MULBERRY, Small Darley Bag, taupe läder, guldfärgade beslag 23x18x8,5 cm, dustbag,

4 700 kr

Utrop: 5 100 kr

Kläder Skor

SKOR, TOD´S, Loafers, rött lackskinn, stl 38, skopåse, bruksslitage.

Utrop: 350 kr

VÄSKA, MULBERRY, Lily Bag, beige läder, guldfärgade beslag, 28x19x9cm, dustbag.

7 800 kr

Utrop: 7 000 kr

VÄSKA, VALENTINO, Rockstud Small leather Shoulder Bag, svart läder, guldfärgade beslag, nitar, 21x12x7 cm, dustbag.

Utrop: 7 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Mini Flap Bag, vinrött quiltat läder, silverfärgade beslag,16x13x7 cm, hologrammärkt 18341779, år 2013-2014, dustbag.

Utrop: 30 000 kr

SOLGLASÖGON, CELINE, CL1022OU, 84A, 55 18, 140. 3 D, ljusblåa bågar, svarta glas, putsduk, etui.

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, HERMÈS, Constance Slim Wallet, blått skinn, logo H, svart, silver, 12x11x2 cm, dustbag, kvitto från 2023, kartong.

18 400 kr

Utrop: 12 000 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, HERMÈS, Reversible leather strap H, svart läder, brunt läder, guldfärgat spänne, längd 85 cm, bredd 1,3 cm, dustbag, kartong.

3 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Lanternes, Ballons et Cocardes, Katie Scott, 100% siden, 86x90 cm, ljusrosa, brun, svart, röd, ask.

3 200 kr

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, CHANEL Grand Shopping Tote Bag, svart läder, silverfärgade beslag, 33x25x15 cm, hologrammärkt 26441605, år 2019, bruksslitage.

Utrop: 27 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Capucines BB Bag, svart läder, silverfärgade beslag, 27x18x9 cm, märkt AA1114, år 2014, avtagbar axelrem, dustbag.

Utrop: 32 000 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, CELINE, Triomphe, svart läder, guldfärgat spänne, längd 75, bredd 2,5 cm, dustbag, ask, kvitto från 2022.

3 500 kr

Utrop: 2 300 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, LOUIS VUITTON, Monogram Shine Shawl, 49% siden, 24% viscose, 18% ull, 9% polyester , 140x140 cm, grå, silver, kartong.

2 700 kr

Utrop: 3 000 kr

SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Z0904W, 9D5, 56 19, 140, bågar logo V, melerade bågar, gröna glas, dustbag, etui.

2 300 kr

Utrop: 2 200 kr