241 - 260 av 635
1...121314...32 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 18 juni

Klubbad för

ARMBAND, färgad korall, bredd 4 mm, elastiskt, vikt 4,8 g.

175 kr

Utrop: 100 kr

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, ametist, höjd 33 mm, längd 50 cm, vikt 14,5 g.

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, rosenkvarts, höjd 30 mm, vikt 2,8 g, krokar.

Utrop: 500 kr

ÖRHÄNGEN, roséförgyllt sterlingsilver, bredd 5 mm, vikt 0,5 g, stift.

Utrop: 150 kr

RING, sterlingsilver, lapis lazuli, bredd 7 mm, stl 17,0 mm, vikt 1,8 g.

Utrop: 275 kr

HÄNGE MED KEDJA, brons, keramik, höjd 36 mm, längd 70 cm, vikt 12,2 g.

Utrop: 225 kr

ÖRHÄNGEN, målat trä, vitmetall, bredd 11 mm, vikt 0,5 g, stift.

Utrop: 100 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt stål, labradorit, peridot, aventurin, höjd 48 mm, vikt 9,1 g, stift.

600 kr

Utrop: 700 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, höjd 7 mm, vikt 0,9 g, stift.

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cubic zirkoner, bredd 9 mm, vikt 1,4 g, stift.

Utrop: 200 kr

HÄNGE MED KEDJA, roséförgyllt stål, cubic zirconia, höjd 14 mm, längd 39-44 cm, vikt 2,8 g.

Utrop: 175 kr

BROSCH, plast, mått 70 x 52 mm.

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, granat, höjd 19 mm, längd 50 cm, vikt 3,6 g.

Utrop: 600 kr

RING, orm, sterlingsilver, bärnsten bredd 19 mm, stl 16,5 mm, vikt 3,3 g.

400 kr

Utrop: 450 kr

ÖRHÄNGEN, vitmetall, emalj, glas, höjd 36 mm, vikt 7,5 g.

Utrop: 125 kr

HÄNGE MED KEDJA, fladdermus, förgylld brons, höjd 19 mm, längd 46 cm, vikt 2,6 g.

Utrop: 450 kr

ÖRHÄNGEN, alien, tefat, sterlingsilver, bredd 11 mm, vikt 0,9 g, stift.

Utrop: 275 kr

HÄNGE MED KEDJA, brons, glas, höjd 32 mm, längd 70 cm.

Utrop: 300 kr

RING, 14K guld, silver, cubic zirkoner, nagg, bredd 12 mm, stl 17,5 mm, vikt 2,9 g.

Utrop: 1 300 kr

ÖRHÄNGEN, 14K guld, silver, cubic zirkoner, höjd 12 mm, vikt 3,5 g, stift.

Utrop: 1 300 kr