641 - 660 av 671
1...323334 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 28 maj

Klubbad för

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 5 mm, vikt 0,5 g, stift.

Utrop: 150 kr

RING, sterlingsilver, rodoliter, bredd 3 mm, stl 16,5 mm, vikt 0,6 g.

Utrop: 350 kr

HÄNGE MED KEDJA, förgyllt sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 15 mm, längd 45 cm, vikt 1,8 g.

Utrop: 275 kr

Glas Vaser

REIJMYRE, bonbonjär, grönt glas, Monica Bratt, päron,1900-talets mitt, höjd 14,5 cm.

450 kr

Utrop: 500 kr

ÖRRINGAR, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 18 mm, vikt 5,4 g.

Utrop: 200 kr

Klockor Casio

CASIO, G-Shock, Ref nr. GD-100MS, herrur, 51 mm, plast, quartz, mineralglas, digital, plastband, originalspänne i stål, ca 2015, box, ytterkartong.

400 kr

Utrop: 450 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Sistem 51, Ref nr. SUTS401, herrur, 42 mm, plast, automatisk, plexiglas, datum, integrerad plastband, originalspänne, cert, april 2016, box, ytterkartong.

Utrop: 550 kr

CERTINA, DS-2 (T Swiss Made T), Cal 25-661, Serie nr. 6977571, Boett nr. 5301.300 (C.B), herrur, 38 mm, stål, manuell, plexiglas (skadat), datum, skadad urtavla, ca 1968, metallänk ej original.

1 200 kr

Utrop: 350 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, koppar, AE, Rom, Hadrianus, SC Dacia, kvalité ca 1, diameter 27 mm, vikt 9,6 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

BROSCH, förgyllt silver, höjd 62 mm, bredd 37 mm, vikt 7,9 g.

Utrop: 225 kr

ARMBAND, förgyllt silver, bredd 19 mm, längd ca 20 cm, vikt 27,8 g, säkerhetskedja.

Utrop: 350 kr

PRYDNADSFÖREMÅL, 2 st, polerad rosenkvarts, höjd 70-87 mm, totalvikt 381 g.

Utrop: 200 kr

ARMBAND, 2 st, elastiska, sardinisk jasper, rhodokrosit, totalvikt 27,0 g.

Utrop: 100 kr

RING, gulmetall, emalj, bredd 28 mm, justerbar, vikt 8,5 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, förgyllt stål, rodoniter, höjd 24 mm, längd 38-45 cm, vikt 2,8 g.

Utrop: 225 kr

RING, vitmetall, citrin, bredd 16 mm, justerbar, vikt 3,5 g.

Utrop: 150 kr

ÖRHÄNGEN, vitmetall, citriner, höjd 50 mm, vikt 6,2 g, krokar.

Utrop: 150 kr

HÄNGE MED KEDJA, blomma, bi, sterlingsilver, delvis förgyllt, höjd 15 mm, längd 45 cm, vikt 1,4 g.

Utrop: 225 kr

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, mossagat, höjd 38 mm, längd 55 cm, vikt 15,5 g.

125 kr

Utrop: 150 kr

ARMBAND, förgyllt sterlingsilver, granater, bredd 7 mm, längd 17-20 cm, vikt 5,0 g.

Utrop: 700 kr