61 - 80 av 618
1...345...31 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 14 maj

Klubbad för

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, cubic zirkoner, ram med blommor, höjd 18 mm, längd 44 cm, vikt 2,1 g.

Utrop: 250 kr

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, ametist, höjd 51 mm, längd 45-50 cm.

Utrop: 175 kr

Smycken Enstaka örhänge

6 ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, totalvikt 1,3 g, stift.

Utrop: 250 kr

5 ARMBAND, rökkvarts, botswana-agat, svart turmalin, grå agat, bergkristall, elastiska.

Utrop: 250 kr

HÄNGE MED KEDJA, ananas, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 14 mm, längd 44 cm, vikt 1,4 g.

Utrop: 250 kr

TEATERKIKARE, Colmont Paris, gulmetall, pärlemor, 100 x 58 x 38 mm, fodral.

600 kr

Utrop: 600 kr

BROSCH, Paavo Koski, silver, blå spinell, bredd 54 mm, vikt 5,8 g.

Utrop: 475 kr

HÄNGE, förgyllt silver, plique-à-jour, Ryssland, 1900-talets andra hälft, bredd 50 mm, vikt 14,5 g.

Utrop: 350 kr

RING, 18K vitguld, 9 briljantslipade diamanter ca 0,19 ctv, ca W-Cr/VS-SI, storlek 17,25 mm, vikt 2,1 g, diamanterna har enstaka små ytdefekter.

Utrop: 4 200 kr

Belysning Bordslampor

BORDSLAMPA, saltsten, träunderrede, höjd 20 cm, omkrets ca 40 cm, sladd och glödlampa, ny i kartong, vikt ca 2-3 kg.

Utrop: 225 kr

PRYDNADSFÖREMÅL, snäckskal, snäckformad skål, mått 19 x 11 cm.

100 kr

Utrop: 125 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver (18K guldpläterat), odlad sötvattenpärla, höjd inklusive ögla 32 mm, längd 40-45 cm, vikt 4,9 g.

Utrop: 500 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, odlade sötvattenpärlor, Italien, höjd 42 mm, vikt 4,5 g, krokar.

Utrop: 450 kr

HÄNGE MED KEDJA, trollslända, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 32 mm, längd 45-50 cm, vikt 4,8 g.

Utrop: 450 kr

HÄNGE MED KEDJA, roséförgyllt sterlingsilver, moissaniter, höjd 21 mm, längd 40-45 cm, vikt 4,1 g.

Utrop: 650 kr

Smyckestillbehör Smyckeskrin

SMYCKESKRIN, malakit, röd sammetsinsida, 107 x 69 x 37 mm, mindre nagg/skador.

Utrop: 350 kr

ARMRING, gulmetall, labradorit, rökkvarts, persikofärgad månsten, bredd 12-26 mm, öppen, justerbar.

Utrop: 900 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, ametister, höjd 33 mm, vikt 3,2 g, krokar.

Utrop: 450 kr

ÖRHÄNGEN, äpplen, sterlingsilver, emalj, cubic zirkoner, höjd 6 mm, vikt 0,4 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

ARMBAND, sterlingsilver, turmaliner, bredd 4 mm, längd 15-20 cm, vikt 2,4 g.

Utrop: 450 kr