201 - 220 av 317
1...101112...16 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 april

Klubbad för

Accessoarer Plånböcker

PORTMONNÄ, LONGCHAMP, rosa läder, silverfärgade detaljer, 11x8x3 cm.

425 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, MOSCHINO, 100% siden, 34x150 cm, röd, blå, grön, brun, bruksslitage.

Utrop: 500 kr

SOLGLASÖGON, RAYBAN, RB 4175 879/NI 2N, made in Italy, vita, silverfärgade metallbågar, putsduk, etui.

500 kr

Utrop: 550 kr

SOLGLASÖGON, ROBERTO CAVALLI, Aglala 245S, 731 7015 120, made in Italy, svarta bågar, strass, svarta glas, putsduk, etui.

Utrop: 1 400 kr

SOLGLASÖGON, RAYBAN, Aviator Large Metall, RB 3025 167/68 5814 2N, metallfärgade bågar, putsduk, etui.

650 kr

Utrop: 700 kr

VÄSKA, PALMGRENS, gult läder, guldfärgade beslag, 17x12 cm, dustbag, slitage på hörnen.

650 kr

Utrop: 700 kr

PORTFÖLJ, BOTTEGA VENETA, Intrecciato Document Case, svart läder, svarta metallbeslag, 37x27x2,5 cm, made in Italy, dustbag.

Utrop: 9 000 kr

PORTFÖLJ, TOM FORD, Document Case, svart läder, guldfärgade beslag, 38x27x2 cm, märkt H0271D 002 AQ, made in Italy, dustbag

Utrop: 9 000 kr

PORTFÖLJ, TOM FORD, Document Case, olivgrönt läder, silverfärgade beslag, 38x28x2,5 cm, märkt H0227P 002 AQ, made in Italy, dustbag.

Utrop: 9 000 kr

VÄSKA, Speedy 25, monogram canvas, guldfärgade beslag, 25x18x15 cm, hänglås och nyckel nr 327, märkt SP0967, år 1997, bruksslitage.

5 800 kr

Utrop: 5 500 kr

BROSCH, CHRISTIAN DIOR, vintage, guldfärgad metall, imitationspärlor, märkt Chr.Dior1960, år 1960, 5x7,5 cm, vikt 31,4 g, två pärlor saknas.

Utrop: 750 kr

VÄSKA, FENDI, Zucca Shoulder Bag, brun, canvas, läder, silverfärgade beslag, 23x27x5 cm, made in Italy, justerbar axelrem.

3 000 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Damier Geant Citadan PM, Tail brun, canvas, nylon, silverfärgade beslag, 19x24x5 cm, märkt AR1025, år 2005, justerbar axelrem.

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Damier Geant Citadan PM, svart canvas, nylon, silverfärgade beslag, 19x24x5 cm, märkt AR0065, år 2005, justerbar axelrem.

3 000 kr

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, BURBERRY, Ashby Bucket Bag, brunt tyg, röd, vit, brunt läder, guldfärgade beslag, 16x24x15 cm, inner pochette, 15x13 cm.

3 600 kr

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, STELLA MCCARTNEY Stella Logo Mini Bag, svart läder, guldfärgade beslag, 21x17x5 cm, justerbar axelrem i tyg.

Utrop: 4 500 kr

VÄSKA, TORY BURCH, Hobo bag, svart läder, guldfärgade beslag, 33x33x11 cm, bruksslitage.

850 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Galliera Bag, monogram canvas, guldfärgade beslag, 37x27x12 cm, märkt SP1142, år 2012, bruksslitage.

7 900 kr

Utrop: 5 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Galliera Bag, Damier Azur, guldfärgade beslag, 37x27x12 cm, märkt MI1142, år 2012, bruksslitage.

6 300 kr

Utrop: 5 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Dayton Reporter MM Bag, Damier Graphite canvas, läder, silverfärgade beslag, 33x25x6 cm, märkt CA0198, år 2018, justerbar axelrem i tyg.

7 000 kr

Utrop: 7 500 kr