Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 mars
VÄSKA, MULBERRY, svart congo läder, silverfärgade beslag, 33x25x12 cm, dustbag, bruksslitage.
Accessoarer Övrigt
PARFYM, HERMÈS, Parfum des Merveilles Refil & Padlock Refillable silver, silverfärgat hänglås, påfyllningsbar, parfym 24 Faubourg, 7,5 ml, originalask.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Twist MM, svart epi läder, guldfärgade beslag, 23x17x9,5 cm, märkt FL0169, år 2019, dustbag, repigt lås, några svaga repor på väskan.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, HERMÈS, reversible belt strap 13 mm, rosa, grönt läder, stl 85, bredd 1,5 cm, 4 st hål, dustbag, ask.
ARMBAND, HERMÈS- Behapi Tour bracelet 4, rött läder, silverfärgat spänne, bredd 1 cm, märkt TBX, SP 01 74, smyckespåse, ask.
VÄSKA, LONGCHAMP, Bucket Bag, blått läder, flätat rosa läder, vitt, svart, ljusblå, orange, guldfärgade beslag, 23x17 cm, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, LOUIS VUITTON, Monogram Confidential square, 100% siden, 90x90 cm, svart, vit, guld, brun, beige, fläck, en tråddragning.
Kläder Skor
SNEAKERS, CHANEL, Orange Tweed And Suede CC Low Top Sneakers, stl 38, läder, mocka, tweed, gummisula, märkt R G30442 38, made in Italy, skosnören, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Lockit Bag, lils epi läder, silverfärgade beslag, 24x28x11 cm, märkt FL3068, år 2008, made in France, hänglås.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Olympe Bag, monogram canvas, brunt läder, guldfärgad beslag, 38x25x14 cm, märkt SP4103, år 2013.
Kläder Skor
SKOR, LOUIS VUITTON, Ballerina, beige läder, guldfärgat spänne, logo LV, stl 38½, märkt VA 1103, bruksslitage.
Kläder Skor
SKOR, LOUIS VUITTON, Pumps, ljusrosa skinn, guldfärgade beslag, hänglås LV, stl 38, klack 11,5 cm, platå 2 cm, märkt MA 0133.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Monogram Damier Azur, 11x7 cm, märkt MI0194, år 2014-2015, kort, sedel.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Koala Wallet, Monogram Damier Azur, guldfärgade beslag, 13x11 cm, märkt TN5110, år 2010, kort, mynt, sedel.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, Monogram Damier Azur, 10,5x5 cm, 4 st nycklar, märkt CT1151, år 2011.
SOLGLASÖGON, VERSACE, MOD.4281, 5119/13, 57 17, 140, brun melerade bågar, bruna glas, putsduk, etui, kartong.