Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 mars
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Double Zip pochette, damier azur canvas, guldfärgade beslag, 20x13x3 cm, micorchip år 2019, kvitto, dustbag, kartong.
SOLGLASÖGON, LINDA FARROW, CAT.3 Luella Style, brunmelerade, brunt glas, putsduk, etui, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, PACO RABANNE, Gypsum 008 125, bruna, guldfärgade bågar, putsduk, etui, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR11V 5521 472 6Q0 140 2N, blåa samt leopard färgade bågar, putsduk, etui, kartong.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 6816 1BC 5K0 130 3P, silverfärgade bågar, svart glas, putsduk, etui, kartong.
ARMRING, HERMÈS, Clic H, svart emajl, silverfärgat spänne, diameter 5,5 cm, mycket repigt.
Kläder Skor
SKOR, LOUIS VUITTON, Valley Ankel Boots, svart läder, guldfärgade beslag, stl 38, märkt NL 0194, ena skorn har trög dragkedja.
VÄSKA, LONGCHAMP, Small Roseau Top Handle Bag, beige läder, silverfärgade beslag, 20x14x8 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, mörkbrunt läder, mässingfärgade beslag, 34x36x10 cm, fläckar på foder, slitage, saknar spännet i mitten.
Accessoarer Övrigt
ÖRHÄNGEN, LOUIS VUITTON, silverfärgad metall, vit emalj, motiv blomma, stift, längd 3,5 cm, vikt 6 g, smyckespåse.
SOLGLASÖGON, RAY BAN, ClubMaster, 3016, W0365, 51 21, svarta bågar, svarta glas, etui.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull GM, Murakami Edition, monogram canvas, guldfärgade beslag, 40x31x20 cm, märkt SL1021, år 2001, bruksslitage, skador på canvas, fläckar på foder.
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, Tennis 1977 Slip- On, ebony GG Supreme canvas, beige, stl 8 ca 42, skopåse, kartong, kvitto.
Accessoarer Övrigt
RING, CHRISTIAN DIOR, silverfärgad, vita stenar, logo Dior, stl M, stl 16,5, vikt 4,5g.
ARMBAND, LOUIS VUITTON, Reversible, Damier Graphite, blå, marinblått läder, silverfärgat spänne, 19 cm, bredd 1,5 cm.