221 - 240 av 280
1...11121314 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 15 februari

Klubbad för

Accessoarer Övrigt

AIRPODS FODRAL, GUCCI, Ophidia Case Airpods Pro, GG supreme canvas, guldfärgade beslag, 6x5,5 cm.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, GUCCI, 100% ull, 136x136 cm, motiv fåglar, svart, lila, brun, grön, tråddragning, ett hål.

Utrop: 1 700 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BIMBA Y LOLA, 100% bomull, 126x126 cm, motiv blommor, vit, röd, grön, gul, blå, ljusblå, dustbag.

475 kr

Utrop: 500 kr

VÄSKA, FURLA, svart läder, guldfärgade beslag, 25x18x5 cm, dustbag, påse, bruksslitage.

Utrop: 1 600 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, HERMÈS, 100% cashmere, 37x140 cm, mintgrön, slitage.

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Monogram Sonatine Bag, monogram canvas, guldfärgade beslag, 28x14x6 cm, märkt DU0088, år 2008, dustbag.

5 500 kr

Utrop: 6 000 kr

VÄSKA, LONGCHAMP, Small Roseau Top Handle Bag, beige läder, silverfärgade beslag, 20x14x8 cm, avtagbar axelrem, dustbag.

Utrop: 4 200 kr

VÄSKA, LONGCHAMP. Travel Bag, blå tyg, läder, häst motiv, 25x23x16 cm, avtagbar axelrem, dustbag.

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

VÄSKA, LONGCHAMP, Cuir Xs Top handle Bag, beige, svart läder, avtagbar och justerbar axelrem, dustbag.

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, MULBERRY, benvit läder, silverfärgade beslag, 38x31x12 cm, avtagbar axelrem, bruksslitage, fläckar.

Utrop: 1 300 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull GM, Murakami Edition, monogram canvas, guldfärgade beslag, 40x31x20 cm, märkt SL1021, år 2001, bruksslitage, skador på canvas, fläckar på foder.

Utrop: 3 900 kr

VÄSKA, STELLA McCARTNEY, Falabella Fold Over Clutch, beige läder, silverfärgade beslag, 30x19x2 cm.

Utrop: 1 500 kr

VÄSKA, LAUREN RALPH LAUREN, brunt läder, tygrem, guldfärgad beslag, 27x25x6 cm.

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, LONGCHAMP, svart lackskinn, mönstrat lackskinn, 38x26x14 cm, bruksslitage.

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, TORY BURCH, svart läder, guldfärgade beslag, 39x26x15 cm, bruksslitage.

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, LONGCHAMP, marinblått läder, guldfärgade beslag, 27x26x5 cm, dustbag.

Utrop: 2 200 kr

Accessoarer Övrigt

ARMBAND, HERMÈS, Double tour bracelet 2, ljusbrunt läder, silverfärgat spänne, bredd 2 cm, märkt O R S, år 2011, skada på läder.

Utrop: 1 600 kr

Accessoarer Övrigt

ARMBAND, HERMÈS, Double tour bracelet 2, brunt läder, silverfärgat spänne, bredd 2 cm, märkt O R S, år 2011.

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Övrigt

ARMBAND, PRADA, double bracelet, svart läder, silverfärgat spänne, bredd 1,5 cm.

Utrop: 900 kr

Accessoarer Övrigt

ARMBAND, BOTTEGA VENETA, brunt flätat läder, silverfärgat spänne, längd 15-18 cm, bredd 2 cm.

Utrop: 900 kr