161 - 180 av 470
1...8910...24 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 20 februari

Klubbad för

VRISTLÄNK, 3 stycken, sterlingsilver, double, kulkedja samt ankarlänk, längd ca 26 cm, vikt 6,3 g.

175 kr

Utrop: 175 kr

HALSKEDJA, sterlingsilver, pansarlänk, längd 45 cm, vikt 14 g.

Utrop: 300 kr

LOTTA DJOSSOU, collier, mässing, hängets längd ca 40 mm, kedjans längd ca 80 cm, vikt 13,1 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, 2 stycken, sterlingsilver, cubic zirkonia, ankarlänk, längd 38-40 cm, längd 44 cm, vikt 3,3 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld, cubic zirkonia, stift, bredd 5,3 mm, vikt 1,3 g.

Utrop: 900 kr

COLLIER, flerfärgad kvarts och glas, längd ca 120 cm, vikt 150,5 g.

Utrop: 350 kr

RING, silver, granater, stl 17,5 mm, vikt 3,0 g, något skev.

200 kr

Utrop: 175 kr

SMYCKESET, collier och armband, silver, collierets längd 39,5 cm, armbandets längd 19,5 cm, totalvikt 28,0 g.

Utrop: 300 kr

SKED TILL SALTKAR, silver, pärlemor, mått ca 79,2 x 21,6 mm, vikt 4,8 g.

Utrop: 350 kr

RING, Rolf Kaplan, RING I RING ( 2 delar) 18K guld, med 92 briljanter ca 0,75 ctv, stl 18 mm, vikt 17,5 g, signerad Rolf Kaplan

Utrop: 38 000 kr

4 SALTKAR, silver, kinesisk stämpel, mått ca 37,0 x 36,9 x 28,8 mm, totalvikt 69,6 g.

600 kr

Utrop: 550 kr

SMYCKESET, armring och ring, silver, armring innermått 5,8 cm, ring stl ca 16 mm, totalvikt 52,3 g.

400 kr

Utrop: 450 kr

BROSCH, 18K guld, blå safir ca 0,60 ct, 2 gammalslipade diamanter ca 0,08 ctv, längd ca 7 cm, vikt 4,7 g, diamanter med nagg och skador.

Utrop: 2 700 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, Jaspis, ormlänk längd 46 cm, vikt 23,5 g.

Utrop: 300 kr

RING, Stardust collection, sterlingsilver/18K guld, guldfluss, Mandelstam, stl 18,25 mm, diameter 34 mm, vikt 27,5 g, originaletui.

Utrop: 1 800 kr

BREUNING, hänge, rodierat sterlingsilver, delvis förgyllt, Tyskland, höjd 41 mm, vikt 8,5 g.

Utrop: 450 kr

COLLIER, silver, granater, längd 43 cm, vikt 7,2 g.

700 kr

Utrop: 175 kr

ARMBAND, silver, granater, säkerhetskedja, längd ca 18 cm, vikt 13,7 g, defekt lås, granater saknas.

425 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, silver, granater, stift, mått ca 8,4 x 8,5 mm, vikt 1,8 g.

200 kr

Utrop: 175 kr

DIVERSE SMYCKEN, gulmetall, granater, 1 st nål, 1 st brosch, 1 st örhänge utan snurrebuss, totalvikt 7,9 g.

225 kr

Utrop: 175 kr