Avslutad | Allmänna – Tisdag 20 februari
HALSKEDJA, roséguldsförgyllt sterlingsilver, ankarlänk med hjärtan, längd 45 cm, vikt 1,7 g.
Ädelstenar Övrigt
DIAMANTER, smaragder och rubiner, briljantslipade diamanter 0,50 ctv, ca W-Cr/VS-SI, flera stenar med nagg.
ÖRHÄNGEN, PANDORA, 2 par, sterlingsilver, orangefärgat glas, förgyllda detaljer, stift, vikt 5,2 g.
HALSBAND, sterlingsilver, dinosaurie med grön emalj, kedjans längd 37,5 cm, vikt 1,4 g.
HALSBAND, sterlingsilver, hund med emalj, kedjans längd 35/37 cm, vikt 1,8 g.
HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, cz, ägg ca 15,0 mm, kedja 80 cm, vikt 9,4 g.
HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, cz, ägg ca 15,0 mm, kedja 60 cm, vikt 9,0 g.