101 - 120 av 470
1...567...24 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 20 februari

Klubbad för

HALSKEDJA, roséguldsförgyllt sterlingsilver, ankarlänk med hjärtan, längd 45 cm, vikt 1,7 g.

Utrop: 150 kr

Ädelstenar Övrigt

DIAMANTER, smaragder och rubiner, briljantslipade diamanter 0,50 ctv, ca W-Cr/VS-SI, flera stenar med nagg.

1 700 kr

Utrop: 450 kr

Ädelstenar Lapis Lazuli

LAPIS LAZULI och nefrit, kulor, slitage, ojämna borrhål.

150 kr

Utrop: 175 kr

Ädelstenar Kvarts

KVARTS, odlade sötvattenspärlor, jade, caméer av jet, färgad korall, skador.

275 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, PANDORA, 2 par, sterlingsilver, orangefärgat glas, förgyllda detaljer, stift, vikt 5,2 g.

200 kr

Utrop: 225 kr

ÖRHÄNGEN, 5 par barnörhängen, sterlingsilver, vikt 5,3 g.

225 kr

Utrop: 175 kr

COLLIER, bergskristall, lås i sterlingsilver, trädd på vajer, längd ca 44 cm.

275 kr

Utrop: 300 kr

COLLIER, rosenkvarts, knutet, längd ca 70 cm.

400 kr

Utrop: 300 kr

COLLIER, sodalit, trädd på vajer, lås i sterlingsilver, längd ca 42 cm.

Utrop: 250 kr

HALSBAND, sterlingsilver, hjärta med vit emalj, kedjans längd 35 cm, vikt 1,6 g.

Utrop: 175 kr

HALSBAND, sterlingsilver, dinosaurie med grön emalj, kedjans längd 37,5 cm, vikt 1,4 g.

Utrop: 175 kr

HALSBAND, sterlingsilver, hund med emalj, kedjans längd 35/37 cm, vikt 1,8 g.

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, cz, ägg ca 15,0 mm, kedja 80 cm, vikt 9,4 g.

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, oxiderat sterlingsilver, droppar, stift, längd 30 mm, vikt 8,5 g.

Utrop: 250 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, cz, ägg ca 15,0 mm, kedja 60 cm, vikt 9,0 g.

175 kr

Utrop: 175 kr

PANDORA, hänge, sterlingsilver, blomma med vit emalj, vikt 1,2 g.

Utrop: 175 kr

COLLIER, roséfärgat sterlingsilver, längd 45 cm, vikt ca 24,5 g.

325 kr

Utrop: 300 kr

KEDJA, förgyllt sterlingsilver, längd 64 cm, vikt 3,8 g.

Utrop: 200 kr

COLLIER, sterlingsilver, längd ca 45 cm, vikt ca 21,0 g.

425 kr

Utrop: 350 kr

RINGAR, "TI SENTO", 3 stycken, sterlingsilver samt förgyllt silver, cubic zirconia, stl 17,25, vikt 5,7 g.

300 kr

Utrop: 350 kr