Avslutad | Fashionabla – Torsdag 4 januari
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LACROIX, svart siden, vita stenar, stl 39, klack 11 cm, skopåse, kartong.
VÄSKA, STELLA McCARTNEY, Falabella, svart tyg, silverfärgade beslag, 39x36 cm, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma BB, Epi läder, gul/grön läder, silverfärgade beslag, 23,5x17,5x11,5 cm, märkt MI4163, år 2013, avtagbar axelrem, hänglås samt nycklar nr 307.
VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, beige lackskinn, guldfärgade beslag, 29x20x10 cm, slitage.
VÄSKA, MOSCHINO, vintage, rött skinn, blått skinn, guldfärgade beslag, 27x20x11 cm.
Kläder Skor
PUMPS, YVES SAINT LAURENT, rött läder, guldfärgad loga på rosett, stl 40, klack 10 cm, originalkartong, repor.
Kläder Skor
SKOR, SAINT LAURENT, Pumps, svart mocka, stl 36½, klack 11 cm, platå 3 cm, skopåse, kartong.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Saint Jacques, Epi, svart läder, 33x24x10 cm, märkt VI0943, år 1993, bruksslitage.
VÄSKA, BURBERRY, skötväska, beige, svart, röd canvas, rutig, svart skinnlack, silverfärgade beslag, 40x29x19 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, tillhörande skötbädd medföljer, dustbag, fläckar, bruksslitage.
VÄSKA, LONGCHAMP, brunt skinn, silverfärgade beslag, 30x18x3 cm, avtagbar samt justerbar axelrem.