261 - 280 av 399
1...131415...20 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 23 januari

Klubbad för

ENSTENSÖRHÄNGEN, 18K vitguld, 2 briljantslipade diamanter 0,20 ctv, W/VS-SI, stift, vikt 2,2g.

Utrop: 2 600 kr

HÄNGE MED KEDJA, "arock", 2 stycken, stål, förgyllt kors 2,7 cm, kedjand längd 42-59 cm, kors i stål, längd 3,5 cm, kedjans längd 61-79 cm, vikt 10,0 g.

Utrop: 175 kr

ARMBAND, 2 stycken, "pia&per" ,sterlingsilver samt emalj, längd 15 cm, vikt 4,4 g, orginaletuier x 2 styck.

Utrop: 225 kr

Medaljer Ordenstecken

RIDDARTECKEN, 18K guld, Svärdsorden, emalj, bredd 37 mm, vikt 16,2 g, saknar band, saknar stämplar.

4 200 kr

Utrop: 4 800 kr

EMMA ISRAELSSON, "dew hoops", örhängen, gulmetall, stift, mått 25 mm, vikt 8,6 g.

425 kr

Utrop: 350 kr

ÖRHÄNGEN, 18K VG, 8 briljantslipade diamanter ctv 0,24, ca TW/VS-SI, stift.

Utrop: 2 500 kr

Utrop: 2 500 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, rosa sko med rubin, reglerbar kedja 45cm

Utrop: 250 kr

ARMBAND, 18K guld, bismarck, stämplad Antar Guld AB, Köping, bredd 6,3 mm, längd 18,5 cm, vikt 15,0 g.

Utrop: 8 900 kr

HÄNGE, ägg, förgyllt sterlingsilver, röd emalj, cz, öppningsbar ögla, mått 23,0 x 14,0 mm, vikt 6,1 g.

325 kr

Utrop: 300 kr

HÄNGE, ägg, förgyllt sterlingsilver, grön emalj, cz, röd sten, öppningsbar ögla, mått 23,0 x 14,0 mm, vikt 7,2 g.

400 kr

Utrop: 300 kr

HÄNGE, ägg, förgyllt sterlingsilver, svart emalj, cz, öppningsbar ögla, mått 22,0 x 14,0 mm, vikt 5,3 g.

475 kr

Utrop: 300 kr

HÄNGE, ägg, förgyllt sterlingsilver, grön emalj, cz, öppningsbar ögla, mått 22,0 x 14,0 mm, vikt 6,7 g.

425 kr

Utrop: 300 kr

HÄNGE, ägg, förgyllt sterlingsilver, svart emalj, cz, öppningsbar ögla, mått 23,0 x 14,0 mm, vikt 7,7 g.

375 kr

Utrop: 300 kr

HÄNGE, ägg, förgyllt sterlingsilver, turkos emalj, cz, öppningsbar ögla, mått 22,0 x 14,0 mm, vikt 7,0 g.

450 kr

Utrop: 300 kr

HÄNGE, ägg, förgyllt sterlingsilver, turkos emalj, cz, öppningsbar ögla, mått 22,0 x 14,0 mm, vikt 7,3 g.

425 kr

Utrop: 300 kr

HÄNGE, ägg, förgyllt sterlingsilver, svart emalj, cz, öppningsbar ögla, mått 22,0 x 14,0 mm, vikt 6,0 g, svart armband i konstläder medföljer.

450 kr

Utrop: 300 kr

HÄNGE, ägg, roséförgyllt sterlingsilver, vit emalj, cz, öppningsbar ögla, mått 22,0 x 14,0 mm, vikt 5,9 g, vitt armband i konstläder medföljer.

600 kr

Utrop: 300 kr

HÄNGE MED KEDJA, förgyllt sterlingsilver, hänge av färgad lila kvarts, mått 28,0 x 14,0 mm, kedja 42/45 cm, vikt 8,9 g.

Utrop: 300 kr

HÄNGE, ägg, förgyllt sterlingsilver, vit emalj, cz, öppningsbar ögla, mått 22,0 x 14,0 mm, vikt 7,3 g, vitt armband i konstläder medföljer.

375 kr

Utrop: 300 kr