401 - 420 av 908
1...202122...46 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 4 december 2023

Klubbad för

Ring 10K 5g Ø17¾, sliten

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring 23K 3,2g Ø17½, graverad, bucklig

Utrop: 2 300 kr

Parti silver S800 28,7g defekt

200 kr

Utrop: 175 kr

Kedja 18K trefärgad 11,2g längd: 46cm, bredd: 4mm

Utrop: 8 300 kr

Örhängen 18K 6,7g bredd: 35mm, buckliga

Utrop: 3 800 kr

Ring 23K 7,6g Ø17½, graverad, bucklig

Utrop: 5 500 kr

Parti guld 18K brv 35,9g slitet, defekt

Utrop: 15 400 kr

Kedja Bismarck S925 22,5g längd: 45cm, bredd: 6mm, förgylld

450 kr

Utrop: 550 kr

Armband Bismarck S925 9,4g längd: 19cm, bredd: 6mm, förgylld

225 kr

Utrop: 250 kr

Armband S925 23,3g längd: 18,5cm, med 5 berlocker, design: Thomas Sabo

500 kr

Utrop: 600 kr

Armband S925 7,9g längd: 18cm, design: Thomas Sabo

325 kr

Utrop: 175 kr

Parti silver S925 7,9g graverat, slitet

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring med stenar, Edblad, stål, 5,5g, Ø18½

125 kr

Utrop: 100 kr

Collier 14K tvåfärgad 33,6g längd: 46cm, bredd: 9-16mm

12 800 kr

Utrop: 15 200 kr

Armband 14K tvåfärgad 16g längd: 19,5cm, bredd: 10mm, slitage

Utrop: 7 000 kr

Armring 18K vitguld 24,1g Ø60mm, med diamanter 10xca0,08ct, öppningsbar

16 000 kr

Utrop: 19 200 kr

Armring 14K 28,8g Ø65mm, öppningsbar, säkerhetskedja

Utrop: 13 000 kr

Ring 14K 5,7g Ø19, med motiv

Utrop: 2 500 kr

Ring 18K 5,8g Ø19¾, graverad

Utrop: 3 400 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 48,4g längd: 41,5cm, bredd: 5-11mm

Utrop: 36 000 kr