Örhängen med stenar 18K 1,6g höjd 2,3cm
Utrop: 850 kr
Parti guld 18K 6,3g skadat
Utrop: 3 500 kr
Vas med graverad dekor Viking Elis Bergh Kosta höjd 27,5cm
Utrop: 250 kr
Sked S830 20,5g graverad
Utrop: 125 kr
Kaffeskedar 6st S830 76,9g modell Viktoria 117mm
Utrop: 550 kr
Kaffeskedar 9st 107g S830 118mm
Utrop: 700 kr
Karaff med lock Kosta 01761 höjd 15cm
Glasskulptur E.Höglund Målerås 25025 höjd 10,5cm
Skål Kosta Boda Bertil Vallien 97644 4,5cm Ø5,5cm
Utrop: 200 kr
Figurin Lisa Larsson "Japanska" Gustavsberg 50-tal höjd 28cm
Utrop: 2 100 kr
Ljusstake Printz Ursula Gustavsberg höjd 15cm
Utrop: 2 200 kr
Figurin "Emma" Lisa larsson naggad fot höjd 16cm
Utrop: 1 000 kr
Figurin ur Fåglar Lisa Larsson höjd 7cm
Utrop: 300 kr
Figurin " Ko" ur Landskapsdjur Lisa Larsson höjd ca11cm
Utrop: 750 kr
Figurin Björn Lisa Larsson omärkt höjd ca10cm
Utrop: 500 kr
Figurin Uggla höjd3cm
Utrop: 50 kr
Väggrelief "Guldbröllop" Lisa Larsson 35x36cm
Utrop: 1 700 kr
Samekniv renhorn 19cm i fodral.Ej visning
Utrop: 1 200 kr
Samekniv i skinnfodral.Ej visning
Utrop: 375 kr
Hänge Hjärta 18K 2,8g höjd1,8cm
Tisdag 21 nov 2023