Avslutad | Pant – Tisdag 7 november 2023
Elgitarr ESP Ltd Deluxe, Viper 1000, Seymour Duncan mickar, Korea, snr. W0608500, lack och stötskador mjukt fodral.Ej Visning
Halssmycke Georg Jensen, kedja ankar med hänge Fusion trefärgat med diamanter 3xca0,015ct 4xca0,01ct 18K 5,1g
Gerd Göran (1892–1999), Oljemålning, Maskrosboll, signerad, 40x49cm i ram, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Rolex OP GMT master II, herrur stål/guld 40mm, automatisk, safirglas, ref.nr. 116713LN, snr V302171, oysterlänk stål/guld med viklås ref.nr. 78203PJ, cert-09, två extra länkbitar, box- trasiga gångjärn
Orkestergitarr Levin 1947, snr. 106828, lack och stötskador, lagad vid halsinfästningen, spricka i kroppen, mjukt fodral, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Macbook Air 13, 2017, modell A1466 snr. FVHX2EDFJ1WK, processor Intel Core i5, RAM minne 8GB, Lagring (SSD) 120GB, Intel HD Graphics 6000, repigt chassi, laddare. i originalkartong , Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kap