1741 - 1760 av 1 860
1...878889...93 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2023

Klubbad för

Parti guld 21K 17,7g skadat defekt

Utrop: 11 400 kr

Hänge 18K vitguld brv 5,6g med diamanter ca 84xca0,02ct, med öppningsbar ögla

9 100 kr

Utrop: 6 100 kr

Parti guld 14K 24,3g skevt skadat

Utrop: 10 400 kr

Ring 9K 3g graverad

Utrop: 800 kr

Hänge 18K brv 0,9g höjd: 16mm bredd: 11mm med sten

225 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K brv 2,7g skadat udda med sten

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 0,5g bokstaven B, höjd: 15mm med diamant 1xca0,005ct

Utrop: 400 kr

Parti guld 18K brv 1,6g skadat med sten

Utrop: 900 kr

Ring 18K brv 2,3g Ø16 skev med diamanter 6xca0,01ct, 1xca0,015ct, 56xca0,005ct

Utrop: 1 900 kr

Hänge 18K brv 0,8g höjd: 14mm bredd: 12mm med diamanter 5xca0,005ct

Utrop: 650 kr

Kedja Ankarlänk med hänge 18K 0,9g 43/45cm med springring

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K brv 9,5g skadat skevt med pärla och sten

Utrop: 4 400 kr

Ring 18K brv 1g Ø18¼ med sten

Utrop: 700 kr

Ring 18K tvåfärgad brv 3,9g Ø18½ med diamanter 5xca0,01ct

Utrop: 3 100 kr

Ring 18K vitguld brv 2g Ø17 med diamant 1xca0,02ct

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K vitguld brv 2,4g Ø17¾ med diamanter 4xca0,01ct

Utrop: 1 900 kr

Ring 18K vitguld brv 2,6g Ø16½ med diamanter 1xca0,03ct 6xca0,01ct

Utrop: 2 200 kr

Kläder Övrigt

ROCKANDBLUE vintermössa läder/päls (tvättbjörn) storlek M

225 kr

Utrop: 400 kr

Kläder Skor

Gucci ballerinaskor st ca40, läder, bruksslitage

425 kr

Utrop: 375 kr

Kläder Skor

CHANEL lackskor st 40½ i dustbag, repor i lacken insida fot samt brott i lacken vid tårna och andra ställen, annars fint skick

1 600 kr

Utrop: 375 kr