Parti guld 21K 17,7g skadat defekt
Utrop: 11 400 kr
Hänge 18K vitguld brv 5,6g med diamanter ca 84xca0,02ct, med öppningsbar ögla
Utrop: 6 100 kr
Parti guld 14K 24,3g skevt skadat
Utrop: 10 400 kr
Ring 9K 3g graverad
Utrop: 800 kr
Hänge 18K brv 0,9g höjd: 16mm bredd: 11mm med sten
Utrop: 250 kr
Parti guld 18K brv 2,7g skadat udda med sten
Utrop: 1 200 kr
Hänge 18K 0,5g bokstaven B, höjd: 15mm med diamant 1xca0,005ct
Utrop: 400 kr
Parti guld 18K brv 1,6g skadat med sten
Utrop: 900 kr
Ring 18K brv 2,3g Ø16 skev med diamanter 6xca0,01ct, 1xca0,015ct, 56xca0,005ct
Utrop: 1 900 kr
Hänge 18K brv 0,8g höjd: 14mm bredd: 12mm med diamanter 5xca0,005ct
Utrop: 650 kr
Kedja Ankarlänk med hänge 18K 0,9g 43/45cm med springring
Utrop: 700 kr
Parti guld 18K brv 9,5g skadat skevt med pärla och sten
Utrop: 4 400 kr
Ring 18K brv 1g Ø18¼ med sten
Ring 18K tvåfärgad brv 3,9g Ø18½ med diamanter 5xca0,01ct
Utrop: 3 100 kr
Ring 18K vitguld brv 2g Ø17 med diamant 1xca0,02ct
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K vitguld brv 2,4g Ø17¾ med diamanter 4xca0,01ct
Ring 18K vitguld brv 2,6g Ø16½ med diamanter 1xca0,03ct 6xca0,01ct
Utrop: 2 200 kr
ROCKANDBLUE vintermössa läder/päls (tvättbjörn) storlek M
Gucci ballerinaskor st ca40, läder, bruksslitage
Utrop: 375 kr
CHANEL lackskor st 40½ i dustbag, repor i lacken insida fot samt brott i lacken vid tårna och andra ställen, annars fint skick
Tisdag 31 okt 2023