Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2023
Certina Blue Ribbon 14K, Ø34mm, automat, datum, plexiglas med små repor, läderarmband med bruksslitage
Certina DS-2 Precidrive, stål, 42mm, quartz, ref: C024618A, snr: KAJ26PJ27, flyback kronograf, tachymeter, datum, viklås, box, ytterkartong
CERTINA, DS-1 Big Date, Powermatic 80, "60th Anniversary Special Edition" stål, automatisk, 40mm, ref: C029426A, snr: WA4KHSXQS, datum, stållänk med viklås, extralänkar, box, cert 2020, ytterkartong
Klockor Montblanc
Montblanc, Star, armbandsur, stål, 41mm, automatisk, boettnr: 7102, Srn: PL908372, läderarmband med viklås i stål, safiglas, manual/cert ej ifyllt, box, ytterkartong
Monica Domert (1945-) "Cyklisten", akryl, signerad och daterad 2019, mått: 39x29, i ram. Visas och hämtas på Sefina Stockholm Birger Jarlsgatan 12, betalas via Kaplans.
Fritz Lindström (1874-1962), olja på duk (ej uppspänd), mått: 24x20, med dedikation "Till Elsa", signerad "Fritz", utställd på Värmlands museum 1963. Visas och hämtas på Sefina Stockholm Birger Jarlsgatan 12, betalas via Kaplans.
Märklin, spårände med buffertstopp och belysning, nr: 24978, i originalask, ej funktionstestad, ej fullständigt genomgången
Märklin digital, decoder k 83, "Empfängermodul für 4 Weichen oder Signale", i originalask, ej funktionstestad, ej fullständigt genomgången
Märklin HO, vagn, nr: 48852, i originalask, ej funktionstestad, ej fullständigt genomgången
Märklin HO, vagn, nr: 48851, i originalask, ej funktionstestad, ej fullständigt genomgången
Märklin HO, vagn, nr: 46961, i originalask, ej funktionstestad, ej fullständigt genomgången
Märklin HO, vagn, nr: 42101, i originalask, med manual, ej funktionstestad, ej fullständigt genomgången
Märklin HO, vagn, nr: 4229, i originalask, med manualer, ej funktionstestad, ej fullständigt genomgången
Märklin digital HO, lok, nr: 37071, i originalask, med manualer, ej funktionstestad, ej fullständigt
Fleischmann, vagn, nr: 5211, i originalförpackning, ej funktionstestad, ej fullständigt genomgången
Damskor, Pertti Palmroth, brun mocka med guldfärgade detaljer, storlek: 4½