581 - 600 av 1 296
1...293031...65 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023

Klubbad för

Parti guld 18K brv 2,9g, defekt, stenar

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K brv 3,2g med vita stenar, naggade

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 14K 1,3g, defekt

Utrop: 550 kr

Kedja S92554,1 g, oxiderat, slitage

450 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld 18K 9,4g defekt, sten

Utrop: 5 200 kr

Parti silver S800 brv 9,0g, sten

75 kr

Utrop: 50 kr

Collier S835 brv 5,8g, svarta stenar, längd:38,5 cm, springring

200 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare Peavey Bandit 112 med hemmagjort skydd.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Oljemålning, Sigge Jernmark, (1887-1982), "Hus Majberget", signerad, mått: 59 x 68 cm inklusive ram.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

Utrop: 1 000 kr

Hänge S925 14,3g, höjd: 40 mm (inkl. ögla), renhuvud, visselpipa

650 kr

Utrop: 450 kr

Brosch 18K brv 3,9g, med mindre vit sten, [ALTON]

Utrop: 2 800 kr

Hänge/Brosch Camé 18K brv 5,9g, höjd: 45 mm (inkl. ögla), bredd: 30 mm, slitage

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge S925 brv 19,2g, höjd: 95 (inkl. ögla), med förstoringsglas, med markasiter

400 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen S925 5,4g, höjd: 55 mm, borstat silver

Utrop: 200 kr

Ring S925 brv 10,3g Ø19¾, mönstrad, med svart sten, med markasiter,

375 kr

Utrop: 350 kr

Ring S925 brv3,3g Ø17½, med vita stenar

125 kr

Utrop: 125 kr

Ring S830 4,0g Ø18¼, mönstrad

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 brv 4,0g, höjd: 50 mm (inkl.ögla), med svart sten samt markasiter

100 kr

Utrop: 125 kr

Kedja Venezia 12,3g, försilvrad, oädelmetall, med springring

25 kr

Utrop: 25 kr

Kedja Venezia 13,0g, försilvrad, oädelmetall, med springring

Utrop: 25 kr