Avslutad | Pant – Tisdag 17 oktober 2023
Konst Skulpturer
Skulptur, silverpläterad zink, Elefant, Dansk Design, Japan, design: Gunnar Cyrén, höjd: 55mm, nagg och små repor baktill
Armbandsur, Tissot, Seastar Seven, 34mm, 18K, automatisk (går ej, defekt krona), datumvisning, plexiglas, med länk i förgyllt stål
Fickur, L.U.C, 51mm, doublé, savonett, ankargång, boettnr: 232, liten sekundvisare, 24h-visning
Armbandsur, Certina, T+C Town and Country, 30x30mm, stål, manuell, datumvisning, plexiglas, snr: 5492024, boettnr: 5301 115, med armband (defekt)
Klockor Citizen
Armbandsur, Citizen, 38mm, stål, automatisk, datumvisning, plexiglas (repigt), snr: 00200849, boettnr: 4-540018, refnr: 62-7038, med flexiarmband i stål
Fickur, S800, 36mm, ankargång (defekt), liten sekundvisare, snr: 5488427, monogram, klockkedja oädel