Avslutad | Pant – Tisdag 17 oktober 2023
Efva Attling, My First, damur, stål, 32x27mm, quartz, safirglas, stålarmband med viklås, extra länkbitar, repor på boett och armband
Seiko Velatura, damur, 36mm, stål, quartz, datum, kronograf, safirglas, Cal: 7T92, MOP, diamant index 8/8, diamantkrans (42 st. 8/8 ca 0,15ctv), original stållänk med viklås Sn: 110004, boettnr: 7T92-0JW0, repor på boett och armband, med ask och kartong
Seiko Presage, damur, 34mm, stål, automat, datum, safirglas, glasbaksida, Cal: 4R35,original stålarmband med fjärilslås, Sn: 2D0339, Ref: SRP841J1, boettnr: 4R35-02T0, nyckick, kartong
Surfplatta, Apple Ipad pro 12,9", 4:e gen, 2020, modell:A2229, 128GB, sn:DMPF28WZPV03, med laddare i kartong, mindre nagg i kanten, Rymdgrå, Fabriksåterställd
Objektiv Nikon AF-S NIKKOR 16-85mm 1:3.5-5.6G ED VR, sn: 22031691 med solskydd och kvitto
Digitalkamera Nikon D5300, sn:5006100, Objektiv Nikon AF-P NIKKOR 18-55mm 1:3.5-5.6G, sn:22915504, med laddare, sladdar och manual i kartong
Kamerahus Nikon Z fc, sn:6R201093, Objektiv Nikon Nikon NIKKOR DX 16-50mm 3.5-6.3, sn:30017231, med laddare, axelrem och manual i kartong
G.B Karlsson, Olja på duk "Champangefrukost 90x110cm i boxram, visas ej på Kaplans, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning
Jan Gissberg, litografi numrerad 1/100, 45x35cm, Visas ej på Kaplans, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning
Jan Gissberg, litografi numrerad 1/300, 45x35cm, Visas ej på Kaplans, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning o
Musikinstrument Övrigt
Banjo Harley Benton, H3 strängar, Remo Weatherking, i mjukt fodral.Ej visning
Jan Gissberg, litografi numrerad 1/100, 45x35cm, Visas ej på kaplans, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning