Avslutad | Pant – Tisdag 10 oktober 2023
Klubbad för
SKål Georg Jensen Bloom Tall, Design: Helle Damkjaer, rostfritt stål, bredd: 22x14cm höjd: 11,2 cm
Armband Bismarck 18K brv 15,2g längd: 19,5cm, bredd: 5,5mm, med två berlocker, säkerhetskedja
Visa varaKonst Måleri
Albin Amelin (1902-1975), Olja på pannå, "Kravall" signerad och daterad Amelin 63, 86x113cm, i ram, pannån släpt från ramen, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.