Avslutad | Pant – Tisdag 10 oktober 2023
Kedja Ankar med hänge 18K vitguld 12,9g Fusion design Georg Jensen, längd 48,5cm bredd 1-10mm, karbinhakelås
Konst Skulpturer
Frank Olsson (1954-) skulptur, brons, signerad o daterad -21, nr 1/54, höjd ca 20cm inkl träsockel. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Skål i kristall signerad Orrefors, design Sven Palmqvist, Ø20,5cm, höjd:11,5cm, 4046-121. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Muminmugg, Arabia, Snusmumriken, 0,3l med etikett. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Muminmugg, Arabia, Snorkfröken, 0,3l Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Muminmugg, Arabia, Muminpappan, 0,3l med etikett. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Muminmugg, Arabia, Hemulen, 0,3l med etikett. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Muminmugg, Arabia, Lilla My, 0,3l med etikett. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Muminmugg, Arabia, Mårran, 0,3l med etikett. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Mobil Huawei P9 lite mini, 16GB, imei:868749033841555, snr AEUBB18403521974, med laddare o manual, lösen 0000