Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2023
Nikon D90 systemkamera med laddare 32gb minneskort snr: 6666242, 1 objektiv Nikon DX AF-S NIKKOR 18-105mm samt 1 batterigrepp MB-D80 för Nikon D80 och D90, med 1 kameraväska Tamrac
Lenovo thinkpad T470 8gb ram, 256SSD, windows 10 pro,intel core i5, 7th gen, i nyskick (inköpt 2022/oktober) med laddare
Systemkamera Nikon D800, nött på sina ställen snr: 6078956 med 1 objektiv Tamron SP 70-300mm F/4-5.6 Ø62 Di VC USD med laddare och 32Gb minneskort, i kameraväska Samsonite
Mobiltelefon Samsung Galaxy S21 128GB IMEI:350517929048030 med laddkabel i kartong bruksslitage
Kläder Skor
Louis Vuitton gummistävlar st 40, skaftets höjd:28cm, repor på fotens insida, med dustbag
Kläder Skor
Skor Church´s black and white patent leather loafers, pumps st 39, i skopåsar med originalkartong och följesedel, NYSKICK!
Kläder Skor
LOUIS VUITTON gummistövlar svart lack med monogram och knäppning upptill, st 40, (repor på fotens insida/skaftet) med dustbag
Mobil Apple iPhone 14 Pro Max 128gbg i obruten förpackning med kvitto, inhandlad 2023-06-05 IMEI:358034160744212
Mobiltelefon Iphone 13 pro 128gb imei: 353103640995838 med skalskydd och skärmskydd
Laptop Asus Sonic Master model:E403S intel Pentium CPU N3710 ram:4GB 128Gb SSD64-bitars operativsystem med laddare
Surfplatta Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10,4 64GB modell:SM-P610 snr:R52T40EXTEB saknar laddare med pekpenna
Laptop Acer Aspire 5 N22C6, 512gb SSD, 16gb ram, core i5-1235U, Win 11 med laddare
Skärmdator LENOVO IdeaCentre AIO 730S-24IKB 23.8" I7-8550U, 8 GB, 256 GB SSD,1 TB HDD, Radeon R7 M440, Win 10 Home, Snr:S1012C09.Ej visning