Avslutad | Pant – Tisdag 26 september 2023
Ring Tvåfärgad 18K brv 5g Ø17, med diamanter 1xca0,ca15 1xca0,16ct 1xca0,18ct 1xca0,20ct
Visa varaParti Guld
Slipsnål 18K brv11g längd:5,5cm med diamanter 5xca0,001ct, del i oädel metall
Visa varaParti Guld
Manschettknappar ett par 18K brv8,1g med diamanter 10xca0,01ct, något repiga
Visa varaSmycken Ring
Ring Vitguld 18K brv4,6g Ø17¼ med sten och diamanter 10xca0,04ct
Visa varaKlockor Certina
Armbandsur Certina Blue Ribbon 14K Ø35mm brv41,8g automat datum graverad med skadat läderarmband, repigt plastglas, boett mindre slitage och nagg
Visa varaPorslin Övrigt
Mattallrikar 4st Ø26,5cm Ostindia Rörstrand.Visas och hämtas hos Sefina Gullmarsplan,Gullmarsplan 6. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaPorslin Övrigt
Assietter 4st Ø21cm Ostindia Rörstrand.Visas och hämtas hos Sefina Gullmarsplan,Gullmarsplan 6. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaPorslin Övrigt
Soppterrin Ostindia Rörstrand längd:24cm bredd:21cm.Visas och hämtas hos Sefina Gullmarsplan,Gullmarsplan 6. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaPorslin Övrigt
Kaffekoppar 4st höjd:9,5cm Ostindia Rörstrand.Visas och hämtas hos Sefina Gullmarsplan,Gullmarsplan 6. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaPorslin Övrigt
Mjölkkanna höjd 5,5cm Ostindia Rörstrand.Visas och hämtas hos Sefina Gullmarsplan,Gullmarsplan 6. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaPorslin Övrigt
Sockerskål med lock höjd:9cm bredd:13cm Ostindia Rörstrand.Visas och hämtas hos Sefina Gullmarsplan,Gullmarsplan 6. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.