Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 4 221

Varunr: 1 969 269

Klockor

Cartier

Cartier, Pasha de Cartier, 18K, 32 mm med diamantkrans, krona diamant (nagg), repor glasring, länk 18K viklås, automatisk, boett nr. 2519--395442MG, bruttovikt 119,8 gram

74 000 kr

Klubbad till budgivare: 157682

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.