Avslutad | Pant – Tisdag 19 september 2023
Klubbad för
Omega, herrur, Automatic Genéve, stål, Ø35mm, manuell, datum, plexiglas, med flexarmband i stål, graverad, repor och nagg på plexiglas, i box
Ljusstakar ett par, Orrefors, modell: Carat, design: Lena Bergström, höjd: 24,2cm, i mycket gott skick