441 - 460 av 1 658
1...222324...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 september 2023

Klubbad för

Kedja Pansar S925 51,0g längd: 51cm bredd: 7mm

Utrop: 600 kr

Parti silver S925 27,5g defekt

Utrop: 200 kr

Collier doserad Bismarck S830 17,3g längd: 44,5cm bredd: 5-10mm, springlås

125 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver S830 56,1g med sten, defekt

Utrop: 375 kr

Klockor Gant

Armbandsur, Gant, Park Hill, 42mm, stål, quartz, refnr: W1084, mineralglas, datumvisning, svart läderarmband

250 kr

Utrop: 300 kr

Armbandsur, Certina DS Podium, 40mm, stål, quartz, refnr: 536.7029/7129A, snr: 11BC0854211, datumvisning, kronograf (nollställer ej korrekt), med stållänk, viklås

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Armbandsur, Champion, Spider Sport, 43mm, refnr: C3347, stål, quartz, kronograf, datumvisning, stållänk (repigt), viklås

Utrop: 450 kr

Fickur, L.U.C, S800, 50mm, manuell (defekt), liten sekundvisare, mellanboett i metall

750 kr

Utrop: 150 kr

Slipsnål, 18K brv 3,0g, Epiroc, del oädel

Utrop: 1 400 kr

Armbandsur, Certina, 18K, 34mm, quartz (går ej), datumvisning, graverad bakboett, svart läderarmband, box och ytterkartong

4 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Figurin, Lisa Larson (1931-), Gustaf, ur serien Sekelskifte, Gustavsberg, höjd: 17cm

450 kr

Utrop: 550 kr

Skål, glas, grön, mönstrad, höjd: 12cm bredd: 20x33cm

Utrop: 75 kr

Skål på fot, Richard Art Collection, mönstrad, höjd: 17,5cm Ø28,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Väska, Louis Vuitton, Neverfull MM, monogram canvas, modell: M40995, snr: MS2162, år 2012, 31x28x14cm, med dustbag och kartong

Osvald Rasmussen (1885-1972), Oljemålning, smått kackelerad, med träram i guld (spucken i hörn), motivets mått 26x34cm.Ej visning

Utrop: 400 kr

Färglitografi, "Ankdammen", Lasse Åberg, med ram, signerad och numrerad 132/290, bildstorlek 41x55cm.Ej visning

375 kr

Utrop: 425 kr

Färglitografi, "Skruvbollen", Lasse Åberg, med ram, signerad och numrerad 64/250,bildstorlek 47x36cm.Ej visning

450 kr

Utrop: 250 kr

Byggradio, DeWalt, refnr: DC011 MH28839, ej funktionstestad

425 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Cyklar

Elcykel, Yosemite, 27,5", 7 växlar, bruksslitage, med batteri och laddare, artnr: 27-2226. Ej funktionstestad. Visas och hämtas på Sefina Pantbank Gävle, Norra Rådmansgatan 8 (mot uppvisande av kvitto). Betalning hos Kaplans

Utrop: 4 800 kr

Ring 9K 2,0g Ø18¼

Utrop: 600 kr