Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2023
Fritid Övrigt
Elscooter Ninebot by Segway E25D med laddare. Visas och hämtas hos Sefina på Drottninggatan 38, Norrköping. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto.
Klocka/hänge Alvarex manuell diameter 35mm gjort av ett gammalt Amerikanskt 1-dollar mynt
Knivsett i fyra delar Pantom (Bugatti Italien)limited edition.det ingår en kockkniv,brödkniv,skinkkniv och filékniv
Mobiltelefon Samsung Galaxy Z Fold 4, SM-f963b 256GB 12GB ram IMEI:352334703685492 nyskick med laddare och fodral,med pekpinne
Mobiltelefon, Iphone 11, 64GB, Modellnr: A2221, IMEI: bruksskick, saknar laddare,repor på skärm återställd
Mobiltelefon Samsung Galaxy S8 64GB modell:SM-G950F med laddare i kartong och och en USB Connector
Armbandsur Daniel Klein quarz,datum diameter 43mmj justerbart armband ca längd totalt 21cm med kartong. Behov av batteribyte
Klockor Citizen
Armbandsur Citizen quartz,datum,vikarmband längd ca 20cm diameter 22mm refnr:1002-S097851 med kartong. Behov av batteribyte
Spelkonsoll Xbox Series X 1TB snr:099448212217 med en handkontroll ,strömkabel och HDMI-kabel