Avslutad | Aficionado – Tisdag 28 november 2023
PORTFÖLJ, MULBERRY, brunt läder, mässingfärgade beslag, 38x29x7 cm, avtagbar axelrem, dustbag, bruksslitage.
Accessoarer Pennor
PENNA, CARAN d´ACHE, silverfärgat lock, svart resin, rollerball, längd 14 cm, etui, svart läderfodral, etui till läderfodral, cert till läderfodral.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Meisterstück, svart resin, reservoar, stift 14k, längd 13,5 cm, läderfodral.
SET, PIERRE BALMAIN, manschettknappar, guldfärgade, grå emalj, 1,5x2 cm, slipshållare, guldfärgade, grå emalj, längd 5 cm, etui.
SET, DUNHILL, manschettknappar, guldfärgad, svart emalj,1,5x1,5 cm, slipshållare, guldfärgad, svart emalj, 6 cm, etui,
SOLGLASÖGON, RAY BAN, vintage, pilot, guldfärgad bågar, svarta glas, etui, repor.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Meisterstück, svart resin, rosefärgat lock, kulspets, MBJF58BL, etui.