221 - 240 av 359
1...111213...18 Gå till

Avslutad | Aficionado – Tisdag 28 november 2023

Klubbad för

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram ebene damier, 11x7,5 cm, kort, sedel, märkt CT3141, år 2011, dustbag, originalask, bruksslitage.

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Albatros Bag, svart geant canvas, mörkbrunt läder, silverfärgade beslag, 50x33x16 cm, märkt SP1016, år 2006, avtagbar axelrem, bruksslitage.

Utrop: 6 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Greenwich Bag, monogram graphite damier, svart läder, silverfärgade beslag, 43x34x23 cm, märkt AA1133, år 2013, avtagbar axelrem, lås, nycklar, bruksslitage.

Utrop: 11 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram ebene damier, 11x7 cm, kort, sedel, märkt MI2067, år 2007, skadad, slitage, dustbag, originalask.

800 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, svart, vit, bredd 9 cm, originalask.

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Mynt Sedel

SEDLAR, 1000 Kronor 1973 ca 0, 2 st 100 Kronor 1962-1968 ca 1+ - 0, 2 st 50 Kronor 1959-1970 ca 1+ - 0, 4 st 10 Kronor 1938 - 1990 c 1+ - 0, 4 st 5 Kronor 1943 - 1968 ca 01 - 0, 1 Krona 1915 ca 1+/01, två stjärnmärkta sedlar av valörerna 50 kr samt 100 kr.

7 300 kr

Utrop: 3 000 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, LOUIS VUITTON, monogram canvas, guldfärgat spänne, längd 100 cm, bredd 4 cm, märkt CA2161, år 2011, dustbag, originalask, påse.

2 700 kr

Utrop: 2 500 kr

Kläder Skor

SKOR, LLOYD, brunt skinn, stl 10, ca 44, bruksslitage.

Utrop: 650 kr

VÄSKA, GUCCI, Messenger Bag GG Supreme canvas, brunt läder, guldfärgade beslag, 21x24x4 cm, märkt 681021-520981, dustbag.

Utrop: 6 500 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ST DUPONT, double, Refnr. J4AG62, 5x3,5 cm, ask, ej funktionstestad.

Utrop: 650 kr

Dosor-Etuier Etuier

ETUI, CIGARRFODRAL, svart skinn, cigarrhållare, cigarrsnoppare, plunta, korthållare,17,5x8 cm, kartong.

750 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GIORGIO ARMANI, 56% ull, 35% siden, 9% nylon, randig, scart, grå, grön, bredd 8 cm.

Utrop: 250 kr

RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Zephyr 65, monogram canvas, guldfärgade beslag, 65x40x25 cm, märkt BA2183, år 2013, fläckar.

Utrop: 20 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sirius 45, monogram canvas, brunt läder, guldfärgade beslag, 45x27x14 cm, märkt AA4123, år 2013.

Utrop: 10 000 kr

Medaljer Ordenstecken

MINIATYR, 18K guld, emalj, Svärdsorden, bredd 16 mm, vikt 2,4 g, saknar band.

Utrop: 1 700 kr

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, Riksdaler / 3 Daler SM, 1776, Gustav III, kvalité ca 1/1+, diameter 41 mm, vikt 29,3 g, repor, har troligen varit hängd.

750 kr

Utrop: 550 kr

Medaljer Ordenstecken

SLÄPA, silver, 2 miniatyrer, Nordstjärneorden samt Röda Korset, vikt med band 6,7 g.

650 kr

Utrop: 400 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Kasai, svart läder, silverfärgade beslag, 24x15x5 cm, märkt SP1199. år 2019, dustbag, kartong.

Utrop: 10 000 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, PARKER 51, reservoar, svart resin, guldfärgat lock, längd 14 cm, etui.

750 kr

Utrop: 750 kr

Accessoarer Pennor

SHEAFFER, reservoarpenna, vinröd resin, förgylld metall, spets i 14K guld, längd 13,5 cm, defekt.

Utrop: 350 kr