Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 123

Varunr: 1 980 660

Smycken

Armband

ATELIER AJOUR, armband, 18K vitguld, briljant- och åttkantslipade diamanter ca 14,50 ctv, ca TW-Cr/VS-SI, Stockholm 1963, längd 17,5 cm, vikt 36,4 g, några diamanter har skador och nagg.

70 000 kr

Klubbad till budgivare: 19571

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.