Laddar...
Aktivera zoom-läge
Klubbas i Stockholm | |
Auktionsstart | 2023-11-25 13:00 |
Visning startar | 2023-11-22 10:00 |
Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Bud | Buddatum | Tid | Kund |
Auktionsnr: 11
Varunr: 1 972 499
Smycken
Ring
RING, platina, kuddslipad obehandlad Kashmir-safir 3,32 ct, SSEF report 131505 och Gübelin report 23060068, åttkantslipade diamanter, Art Deco, stl 16,25 mm, vikt 3,5 g, safiren har nagg vid rondisten, några diamanter har nagg.
550 000 kr
Klubbad till budgivare: 127405 |
Valuta |
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.