Avslutad | Fashionabla – Torsdag 5 oktober 2023
Kläder Skor
SKOR, PALOMA BARCELÓ, kilklack, beige lackskinn, beige mocka, guldfärgade nitar, stl 40, klack 13 cm, platå 6 cm.
Kläder Stövlar
SKOR, PRADA, stövletter, svart skinn, stl 36½, klack 11 cm, platå 3 cm, skopåse, kartong.
SOLGLASÖGON, MARNI, MA228, 03, 53 22, mörklila bågar, lila glas, putsduk, etui, kartong.
SOLGLASÖGON, STELLA McCARTNEY, SC0043S, 002, 55 18, brun melerade bågar, silverfärgad kedja, bruna glas.
SOLGLASÖGON, MARC JACOBS, MJ. 437/S, 4GXET, 50 20, melerade bågar, gula glas, putsduk, påse, etui, bruksslitage.
Accessoarer Övrigt
ARMBAND, MULBERRY, Bayswater Metal Slim Bracelet, roséguldfärgad metall, bredd 1 cm, diameter 6 cm, vikt 42,12g, smyckespåse, repor, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, TOM FORD, TF5388, 055, 52 16, melerade bågar, gråa glas, putsduk, etui.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, mullvadsfärgad scotchgrain, brunt läder, guldfärgade beslag, 15x17x4 cm, justerbar axelrem.
VÄSKA, GUCCI, Miss GG logo, svarta läder, guldfärgade beslag, 34x29x13 cm, dustbag.
PÄRLCOLLIER, CHRISTIAN DIOR, 3-radigt, vita imitationspärlor, silverfärgad lås, vintage, längd 37, märkt Chr. Dior 1960, originalask.
Kläder Stövlar
STÖVLAR, BALDININI, svart läder, silverfärgade beslag, stl 39, klack 6 cm, dustbag, originalkartong, bruksslitage.
ARMBAND, LANVIN, guldfärgade pansarlänk, gråa stenar, längd 20 cm, berdd 3 cm, ask, repig.
VÄSKA, VALENTINO, Garavani, rosa läder, guldfärgade nitar, 17x12x4 cm, dustbag, bruksslitage, något slitna hörn.
VÄSKA, CHLOÉ, Drew Sholder Bag, cognac färgad mocka, läder, 26x25x10 cm, justerbar axelrem, bruksslitage.
VÄSKA, GIVENCHY, Antigona Shopper Smal Tote, svart läder, silverfärgade beslag, 34x29x20 cm, märkt MP B 1105, år 2015, bruksslitage.
VÄSKA, YVES SAINT LAURENT, Envelope Bag, svart quiltat mocka, guldfärgade beslag, 24x16x6 cm, bruksslitage.
VÄSKA, YVES SAINT LAURENT, Kate Tassel Bag, svart sammet, guldfärgade beslag, 24x16x5 cm, bruksslitage.