401 - 420 av 1 235
1...202122...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2023

Klubbad för

Tissot T Touch, Herrur, Ø41mm, Modell: Z252/352, Srn: QKQ-OR-128699, quartz, analog/digital, stål

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Tissot 18K, Herrur, quartz, plexiglas, datum, svart läderband (saknar ögla), graverad boett, i originalbox

4 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Dessertgafflar 12st S830 362,6g Längd: 154mm Modell G av WA Bolin, Stämplade WAB (W A Bolin)

Utrop: 2 400 kr

Bordsgafflar 12st S830 629,9g Längd: 184mm, Modell G av WA Bolin, Stämplade WAB (W A Bolin)

Utrop: 4 100 kr

Matgafflar 2st S830 139,9g Längd: 210mm, Modell G av WA Bolin, Stämplade WAB (W A Bolin)

Utrop: 900 kr

Serveringsskedar 2st S830 104,4g Längd: 159mm, Modell G av WA Bolin, Stämplade WAB (W A Bolin)

Utrop: 700 kr

Bordsskedar 12st S830 767,2g Längd: 191mm, Modell G av WA Bolin, Stämplade WAB (W A Bolin)

Utrop: 5 100 kr

Matsked S830 84,1gg Längd: 216mm, Modell G av WA Bolin, Stämplad WA Bolin

Utrop: 550 kr

Furla, Axelväska, läder, mått ca30x10,5x48cm, i dustbag, bruksslitage

700 kr

Utrop: 800 kr

Apple iPhone 13, 256GB, A2633, Modell.nr: MLQA3QN/A, blue, Snr: H95JVG44WX, IMEI1: 355178635564086, med originalkartong, genomskinligt skal, extra skyddsglas, laddare och USB-C adapter

5 500 kr

Utrop: 4 800 kr

HP Chromebook, Laptop, Intel Celeron, N4020 Hårddisk 4GB, Modell.nr: 14A-NA0810NO, Srn: 5CD129F1LK, med laddare och mjukt fodral

Utrop: 1 500 kr

Acer Predator Orion 3000 I7-1070, Stationär gamingdator, Srn: DGE21EQ00Q1060027C1800, med strömkabel, ej funktionstestad,

3 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Tenson Classic Student 1/2, Akustisk Gitarr, nylonsträngad, Höjd: 85cm, i mjukt fodral, med bok "100 Lätta Låtar, Gitarr" och munspel.Ej visning

Ring 18K vitguld 3,2g Ø16¾ med diamant 1xca0,50ct G/VS2 graverad

8 700 kr

Utrop: 10 600 kr

Kedja 14K 2,g längd: 50,5cm bredd: 2mm defekt

700 kr

Utrop: 850 kr

Ring 18K 2,2g Ø17½ med diamanter 18xca0,005ct

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Hänge 14K 8,3g höjd: 32mm med mynt 21K (7,2g)

4 900 kr

Utrop: 4 800 kr

Ring 18K vitguld 3,9g Ø16¾ med diamanter 5xca0,01ct i behov av omrodinering

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K vitguld 3,4g med diamanter 10xca0,01ct graverad, i behov av omrodinering

Utrop: 1 800 kr

Ring 14K tvåfärgad brv 7,7g Ø19¾ med stenar, skev

Utrop: 3 000 kr