Avslutad | Pant – Tisdag 22 augusti 2023
Fickur, 14K, 50mm, manuell, liten sekundvisare, två boetter, mellanboett i metall (graverad), snr: 13996, med klockkedja i förgyllt stål
Armbandsur, Certina, 25mm, manuell, förgyllt stål, snr: 0806 949 7533792, med läderband märkt Omega
Klockor Citizen
Armbandsur, Citizen, 21mm, förgyllt stål, manuell, med flexiarmband i förgyllt stål, refnr: 75-2169, snr: 6055072
Fickur, Invar, S800, 50mm, manuell, snr: 327225, liten sekundvisare, liten spricka i urtavla, två boetter, oädel klockkedja
Klockor Svalan
Armbandsur, Svalan, Sportsman, 30mm, manuell, liten sekundvisare, rostiga visare, tygarmband
Armbandsur, Certina, 33mm, 14K, quartz (defekt), datumvisning, graverad bakboett, läderarmband
Armbandsur, Omega, 34mm, manuell, förgyllt stål, flexiband i förgyllt stål, små repor på plexiglas
Armbandsur, Certina, 33mm, 18K, manuell, graverad "För nit och redlighet", plexiglas (repigt), oädelt armband med viklås