Avslutad | Pant – Tisdag 8 augusti 2023
Klubbad för
Klockor Boss
Hugo Boss armbandsur, modell: HB:297.1.14.2957 snr:3.554.650, Ø44mm, datum, qvarts, kronograf med stållänk och vilklås i originalbox
Armbandsur Certina 18K 55,2g 18,5cm Ø34mm med guldarmband Fiskben 18K, manuell, graverad För nit och redlighet.
Vas modell Snake flower av Ulrica Hydman-Vallien, glas signerad och numrerad, Kosta Boda. 8UHVAT 984018/1000 Kosta Boda Atelier. Höjd 65,5 cm.