961 - 980 av 1 409
1...484950...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 augusti 2023

Klubbad för

Armband 14K 1,5g graverat

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring 18K tvfärgad 4,8g Ø19 graverad

Utrop: 2 600 kr

Parti guld 18K brv 3,8g graverat med stenar

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Tavla signerad Björn Söderstedt, olja på duk, lös rygg, ca 38x34cm

Utrop: 600 kr

Elektronik Musik

Högtalare JBL Extreme 3, bluetooth, Snr:6132A-JBLEXTREME3G, strömkabel och axelrem saknas

700 kr

Utrop: 850 kr

Elektronik Musik

Högtalare JBL Flip 5, bluetooth, Snr: 6132A-JBLFLIP5, strömkabel saknas

300 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver S800 23g trasigt defekt

Utrop: 150 kr

SKULTUNA Mortel No.5, höjd:10,5cm Ø11cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Skål/Askfat med isbjörn. H:18cm B:21cm

425 kr

Utrop: 100 kr

GUCCI väska GG Supreme Waist bag body bag, H035796688, 23,5x12x7cm, nyskick med kvitto Birger jarlsgatan 1 Sthlm , med dustbag i originalkartong

5 600 kr

Utrop: 4 800 kr

Klockor Boss

Hugo Boss armbandsur modell:HB 244.1.14.2785 snr:5.677.3669, Ø44mm, quartz, chronograf 5ATM med stållänk och viklås med extra länkar i originalbox.

475 kr

Utrop: 500 kr

Parti silver S800 679,4g diverse bestick och en såssnipa, graverat/defekt

Utrop: 3 800 kr

Kaffeservis Royal Albert, 6st koppar, 6st fat och 6st assietter

425 kr

Utrop: 150 kr

Ring 21K 7,1g Ø19¼

4 200 kr

Utrop: 4 400 kr

Hänge 18K brv 0,9g höjd: 13mm med diamanter 1xca0,03ct 13xca0,005ct

Utrop: 800 kr

Örhängen ett par 18K brv 1,7g med diamanter 2xca0,02ct 28xca0,005ct

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 18K brv 19,7g graverat skadat med sten

Utrop: 10 400 kr

Parti guld 14K 3,6g defekt

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K vitguld brv 2,3g Ø15¼ med diamant 1x0,20ct enligt gravyr, graverad med namn

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Bricka 18K 2,1g graverad

Utrop: 1 100 kr