Avslutad | Pant – Tisdag 1 augusti 2023
Klubbad för
Fickur, Nilax, 17 Jewels Incabloc, manuell, förgylld oädellmetall,Ø31mm, kedja längd:70cm bredd:2mm
Omega Seamaster, stål, 35mm, automatisk, datum, plexiglas, saknar armband, brukslitage