941 - 960 av 1 432
1...474849...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 augusti 2023

Klubbad för

Armband av diverse mynt från Sovjet samt Filipinerna, med säkerhetskedja i silver

600 kr

Utrop: 50 kr

Armband Thomas Sabo Charm Club, med svarta fasetterade stenar och ögla i silver S925 för berlock

125 kr

Utrop: 150 kr

150 kr

Utrop: 125 kr

Armband Thomas Sabo med hematiter, ögla i silver för berlock

200 kr

Utrop: 125 kr

Berlock S925 5,5g med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Berlock S925 1,8g Thomas Sabo med sten

75 kr

Utrop: 75 kr

4 st halsband med färgade odlade sötvattenpärlor, Biwa, ca 90cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Klackring 18K 15,5g med sten och gravyr

Utrop: 8 300 kr

Brosch 18K 4,1g med pärla

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K 10,6g defekt med gravyr

Utrop: 5 400 kr

Armring S925 21,0g Ø65mm

Utrop: 375 kr

Collier S925 20,0g 68,0cm Lapponia

Utrop: 850 kr

Armband S975 12,5g 18,0cm med caméer, tidigt 1900-tal, sydeuropa, instickslås, defekt

550 kr

Utrop: 200 kr

Kedja med hänge i vitmetall, Kaija Aarikka, Finland, med träkulor, ca 62,0cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Ring S925 2,7g Ø17 med stenar

175 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par S925 2,7g förgyllda, med stenar

200 kr

Utrop: 100 kr

Collier S925 6,9g 51,5cm, förgyllt, med stenar, saknar två stenar

175 kr

Utrop: 50 kr

Collier S830 20,1g defekt

Utrop: 125 kr

Brosch, oädel metall, med stenar

425 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S9258,9g Ole Lynggaard, Sweet Drops, med diamant 1xca0,01ct

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr