821 - 840 av 1 432
1...414243...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 augusti 2023

Klubbad för

Kamera Agfa Billy Clack no:74, från 1934-1940-talet ,hopfällbar, med väska, ej funktionstestad

125 kr

Utrop: 150 kr

Kamera Zeiss Ikon Nettar-Anastigmat 1:7,7 F=10,5cm, modellnr: Bob 510/2, ihopfällbar, ej funktionstestad

125 kr

Utrop: 125 kr

Lena Rydén (1948-) '' Röd Sienna IV'' blandteknik 9,8x14,7cm, signerad i Clips ram

Utrop: 600 kr

Elisabeth Ryhre ''Ryhre & Co'' (1948-) ''Sten vid blödande böck i skövlad skog'' Akvarell,19x19,5cm , signerad i ram

Utrop: 150 kr

Elisabeth Ryhre ''Ryhre & Co'' (1948-) ''Slocan Lake Hills BC 05'', Akvarell, ca17x20cm, signerad i träram

Utrop: 150 kr

Lösa blad 280st ur boken ''Suecia Antiqua'' av Erik Dahlberg, numrerade och ej numrerade

Utrop: 9 600 kr

Kedja S-länk 18K 2,7g 42,0cm

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K brv 1,9g höjd 3,0cm med sten och pärla

Utrop: 600 kr

Kedja Pansar S925 2,2g 40,5cm

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 22,2g defekt, med gravyr

125 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen ett par 18K 1,7g med stenar

700 kr

Utrop: 800 kr

Hänge 18K 0,7g med stenar

350 kr

Utrop: 300 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 10,7g 43,5cm

5 000 kr

Utrop: 5 900 kr

Kedja Pansar 14K 32,2g 48,0cm

11 600 kr

Utrop: 14 000 kr

Armband Pansar 14K 21,7g 18,0cm

Utrop: 9 400 kr

Parti guld 14K 2,9g med plastdetaljer

Utrop: 1 100 kr

Kedja doserad ihålig Pansar 18K 24,9g 44,0cm

Utrop: 13 800 kr

Hänge 18K 0,9g hjärta med pärla

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K brv 11,4g defekt, med gravyr, stenar

Utrop: 5 000 kr

Ring 18K 2,3g med stenar och gravyr

Utrop: 1 100 kr