Avslutad | Pant – Tisdag 1 augusti 2023
Klubbad för
Kamera Agfa Billy Clack no:74, från 1934-1940-talet ,hopfällbar, med väska, ej funktionstestad
Kamera Zeiss Ikon Nettar-Anastigmat 1:7,7 F=10,5cm, modellnr: Bob 510/2, ihopfällbar, ej funktionstestad
Elisabeth Ryhre ''Ryhre & Co'' (1948-) ''Sten vid blödande böck i skövlad skog'' Akvarell,19x19,5cm , signerad i ram
Elisabeth Ryhre ''Ryhre & Co'' (1948-) ''Slocan Lake Hills BC 05'', Akvarell, ca17x20cm, signerad i träram
Lösa blad 280st ur boken ''Suecia Antiqua'' av Erik Dahlberg, numrerade och ej numrerade