1061 - 1080 av 1 208
1...535455...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2023

Klubbad för

Vas Kosta Boda Vicke Lindstrand höjd:13,5cm graverad under Kosta LS 653, små repor under

Skål Kosta Boda Vicke Lindstrand Ø11cm, höjd:7cm graverad unde Kosta LS 643 små repor under

Vas Tapio Wirkkala Iittala, Kantarelli, höjd:25,5cm graverad under Wirkkala Iittala -54, repig under

Parti silver 830-sterling, gravyr

Utrop: 700 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia Cardinal 602, bruksskick, ej funktionsgaranti

100 kr

Utrop: 125 kr

Gitarr Bjarton J45E, serienr: 54142315, med hårt fodral, mikrofon saknas, strängar saknas

Teskedar 10st 830S 128g längd 11,8cm i etui

Utrop: 850 kr

Halskedja 835-925S 3,8g Venezia med hänge, längd:44,5cm bredd:1mm hänge längd:15mm bredd:2-4mm, förgyllt, sliten förgyllning

Utrop: 50 kr

Ring 14K 1,1g Ø17¾ meandermönstrad, något skev

Utrop: 500 kr

Kedja pansar 18K 4,4g längd:45,5cm, bredd:1mm

Utrop: 3 200 kr

Hänge Stigbert 18K brv 8,3g med sten höjd:30mm bredd:11mm, små repor

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Damur Dulux 18K brv18,3g Ø15mm, manuell sernr:1574 länk ej guld, bucklig boett, sliten länk

Utrop: 2 000 kr

Parti guld 18K 4,7g, gravyr, skador

Utrop: 2 600 kr

Glasskål på fot Kosta, etikettmärkt, höjd:18,5cm Ø19,5cm, små repor under, minimal kantnagg, märkt Kosta under

150 kr

Utrop: 125 kr

Glaspokal med lock ElisBergh Kosta, höjd:33cm graverad under Kosta BH 787, liten nagg på lockes kant

300 kr

Utrop: 375 kr

Matskedar 12st 830S 483,3g längd:18cm Cohr modell Sachsisk

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Tårtspade 830S 61,2g längd: 22cm Cohr modell Sachsisk

475 kr

Utrop: 400 kr

Smörknivar 4st 830S brv 188,7g längd:16cm Cohr modell Sachsisk, bladet ej silver

550 kr

Utrop: 500 kr

Bordsskedar 12st 830S 376g längd:16cm Cohr modell Sachsisk

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Teskedar 18st 830S 277,1g längd:11,8cm Cohr modell Sachsisk

Utrop: 1 800 kr