861 - 880 av 1 067
1...434445...54 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juli 2023

Klubbad för

Omega, damur 14K, 12mm, manuell, repigt plexiglas, flexarmband Speidel USA i guldplätterat stål

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Akustisk gitarr Alhambra P1, snr 32075, stöt och lackskador, saknar en sträng i mjukt fodral, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr Squier Precision Bass by Fender, Indonesien, Snr: IC070312201, små stötskador,i mjukt fodral, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

2 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 2,6g Ø18 med diamanter 16xca0,005ct

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 31,0g defekt, graverat

Utrop: 16 400 kr

Ör5hängten ett par 18K Brv: 1,3g med pärlor Øca6,7mm

Hänge 18K 1,1g Höjd: ca22mm, Hästsko

Hänge 18K 1,1g Höjd: ca15mm, Gris

Ring 18K tvåfärgad 5,5g Ø20½

Ring 18K 3,3g Ø19¼, med vita stenar. Stämplad X8 (år 1948)

Kedja Venezia 18K 5,5g Längd: 51cm Bredd: 1mm

Parti Guld 18K 6,0g, garverat

Hänge 18K 3,9g Höjd: 25mm, Kors med röd sten

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 2,5g Ø17¾, skev

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 2,1g Ø17¼ med diamant 1xca0,005ct, skev

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 5,1g Ø16½ med diamanter 6xca0,05ct

Utrop: 4 500 kr

Ring 18K 2,8g Ø20

Utrop: 2 100 kr

Hänge 18K 1,2g, defekt

Utrop: 900 kr

Kedja Doserad Bismarck 18K 6,7g Längd: 44cm Bredd: 3-5mm

3 800 kr

Utrop: 4 600 kr

Kedja Cordell 18K 22,7g Längd: 60cm Bredd: 5mm