141 - 160 av 1 170
1...789...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juli 2023

Klubbad för

Kedja Venezia S835 8,1g, längd: 60,5cm bredd: 1mm

75 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S830 brv: 7,2g, höjd: 46mm med blå sten

75 kr

Utrop: 50 kr

Bestick S830 345,3g, tre gafflar, fyra matskedar, två teskedar, udda

Utrop: 2 300 kr

Serveringssked S800 94,4g, delvis förgylld, tillverkad 1908, monogramgravyr

Utrop: 600 kr

Skedar 2st S800 65,2g, skeva, nötta, udda

Utrop: 425 kr

Supkoppar 2st Skultuna mässing med 23K förgyllning, formgivare: Pierre Forssell, höjd 3cm, signerade, i originalförpackning

250 kr

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 12st S830 158,3g, längd: 65cm

Utrop: 1 000 kr

Skedar 12st S800 101,3, längd: 94mm, fjärilsmotiv

1 300 kr

Utrop: 650 kr

Kanna S830 384,5g, höjd: ca28cm

2 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Skål S830 226,2g, Ø16cm, graverad

Utrop: 1 400 kr

Pokal S830 356,9g, höjd: 15,5cm, graverad

Utrop: 2 300 kr

Såskanna S830 437,3g, höjd: 13cm bredd: 21cm

Utrop: 2 900 kr

Teskedar S830 640,2g, udda, repiga

Utrop: 4 200 kr

Saltkar mini 4st S830 47,6g, graverade

325 kr

Utrop: 300 kr

Saltkar mini 2st S830 31,1g

275 kr

Utrop: 200 kr

Saltkar och pepparkar S925 15,0g, små bucklor

125 kr

Utrop: 100 kr

Saltkar och pepparkar S830 brv: 198,4g, glas på insida

300 kr

Utrop: 325 kr

Tårtspade S830 71,5g, längd: 26cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Parti silver S800 brv: 1921,3g, udda, buckligt, repigt

Utrop: 11 400 kr

Karaffer 2st glas/S800 brv: 1158,6g, höjd: 18cm

750 kr

Utrop: 750 kr