961 - 980 av 1 170
1...484950...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juli 2023

Klubbad för

Mynt 22K 10 dollar med Elisabeth II brv:1,2g med en liten vit sten ( Minnesmynt för Prinsessan Victoria & Daniel Westlings förlovning)

750 kr

Utrop: 800 kr

Piptändare Corona i11 med garantikort från 2016 i etui behov av rengöring

325 kr

Utrop: 300 kr

Ljusstakar ett par Orrefors, Marin, design Jan Johansson, höjd:16cm i originalkartong

Utrop: 425 kr

Silvermynt 5st 5-Kronor (varav fyra st 40%, en 90%) Tot 102g

Utrop: 450 kr

Silvermynt 2st 10-Kronor S830 36,3g

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti guld 14K brv 3,3g skevt graverat med stenar

Utrop: 1 300 kr

Parti guld 18K brv 59,6g skadat defekt graverat med stenar

Utrop: 32 000 kr

Ring 18K 1,7g Ø15½

Utrop: 1 300 kr

Manschettknappar ett par 18K 12,4g Alton 60-tal

Utrop: 7 400 kr

Ring Bismarck 18K 1,5g Ø18¼

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K brv 4,3g Ø17 med sten

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K brv 4,5g Ø18 med sten

Utrop: 2 900 kr

Hänge 18K brv 0,3g höjd: 18mm med sten

Utrop: 250 kr

Hänge 18K brv 0,9g höjd: 18mm med Camé

Utrop: 450 kr

Kedja Venezia 18K 1,9g 42cm bredd: 1mm med springring

Utrop: 1 300 kr

Örhängen ett par Bismarck 18K 1,6g höjd: 14mm

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring 18K vitguld brv 7g skev naggad med sten

Utrop: 3 700 kr

Parti guld 18K 0,8g skadat

Utrop: 450 kr

Ring 18K brv 4g skev med sten

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K brv 2,4g skev med stenar varav en saknas

Utrop: 1 100 kr