541 - 560 av 1 170
1...272829...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juli 2023

Klubbad för

Armband Pansar 18K vitguld 15,1g längd: 19,5cm, bredd: 5mm

Utrop: 10 400 kr

Hänge 18K 1,8g höjd: 22mm, Nefertiti

Utrop: 1 300 kr

Hänge 18K 0,7g höjd: 15mm, Ringar

Utrop: 500 kr

Smycken Herring

Herring 18K 3g Ø16¾, med lila sten

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K vitguld 3,1g Ø19½, med pärla Ø5,2mm och diamanter 8xca0,01ct

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K vitguld 10,9g Ø16¾, me diamanter 9xca0,01ct, slitage

Utrop: 5 800 kr

Enstensring 18K vitguld 2,6g Ø18, med diamant 1xa0,23ct

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Enstensring 18K vitguld 2,3g Ø18, med diamant 1xa0,29ct

3 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K 4g Ø18½, med vita stenar, graverad

Utrop: 1 600 kr

Armring 18K 21,8g Ø57mm, mönstrad, bruksskick

Utrop: 11 400 kr

Parti guld 18K 15,3g graverat

Utrop: 8 000 kr

Hänge 9K 0,3g höjd: 15mm (inkl ögla), Ängel

Utrop: 100 kr

Kedja Bismarck 18K brv 9,2g längd: 44cm, bredd: 2mm, med integrerade hängen

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K 3,5g Ø18¼, Opal

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Örhängen 18K 1,4g höjd: 10mm, med små vita stenar, saknar stopper

Utrop: 700 kr

Fickur, Waltham, 14K, 48mm, savonette, liten sekundvisare, plexiglas, Boettnr: 315633, ograverad, brv 90,3g

8 200 kr

Utrop: 6 000 kr

Mormorsur, 18K, 36mm, skadad urtavla, med nyckeluppdragare och kedja i doublé, brv ur 32,5g

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Omega, damur, 18K, 20mm, manuell, armband x-länk med stav 18cm, skadad urtavla, brv 23,1g

7 600 kr

Utrop: 8 400 kr

Parti guld 18K 12,2g slitet

Utrop: 6 400 kr

Kedja Pansar S925 60g längd: 50,5cm, bredd: 7mm

Utrop: 700 kr